Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire nehéz újra megnyitni...

Mennyire nehéz újra megnyitni egy bak napjegyű férfit, ha egyszer elzárkózott azért, mert stresszes időszaka van?

Figyelt kérdés

Most biztos fognak jönni a troll kommentek is, de azért ha valakinek van ilyen tapasztalata, azt megköszönném. Tudom, ne foglalkozzak ilyenekkel, csak kíváncsi vagyok. Nem erre alapozom az életem, de ha valakinek valami bejött, az akár nekem is működhet, ezért erről az oldalról is szeretném megvizsgálni ezt a dolgot.


Szeretnék jóban lenni ezzel az emberrel, és úgy tud nézni és mosolyogni rám, hogy attól elolvadok, mint a hóember a melegben. De a beszélgetésekre nem nyitott, elfoglalt, állítása szerint stresszes, bár eleinte volt pár sikamlósabb poénja, aztán ez nem folytatódott, talán hozzám nincs is köze (mikor rákérdeztem, hogy haragszik-e rám valamiért, azt mondta, nem, nincs miért), de beletemetkezett az elfoglaltságaiba. Kb. hetente találkozunk egy kisebb társaságban, közös hobbi miatt, de akkor azzal a tevékenységgel foglalkozunk.


2018. ápr. 6. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki ezt a kérdést.
2018. ápr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szépen lassan közelíts felé. Nekik sok idő kell, hogy bízzanak és felengedjenek. Fokozatossággal és rengeteg kitartással fordulj felé!
2018. ápr. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A bak pasi olyan, mint egy fej káposzta. Türelemmel, egyesével kell lehajtogatni a leveleit, és egyre érzékenyebb leveleket találunk. Mélyen, a sok-sok levél alatt, legbelül ott az a nagyon sérülény rész, amit csak az láthat, akinek van elég türelme, hogy gyengéden lehajtogassa a leveleket, egyesével. Azt hiszem ezzel mindent elmondtam. Closer and closer.... Szépen, lassan, türelemmel, szeretettel.
2018. máj. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pár gyakorlati tanács, ha érdekel:

Ne tűnj el a látóköréből. Ne csak azon az egy napon kommunikálj vele. Találj valami ürügyet, amivel feljeresheted. Nem tudom, mi az a hobbi, amiről szó van, de tégy úgy, mintha segítségre, tanácsra lenne szükséged. Semmiképp se akarj nála jobb lenni. Ha találkoztok, adj sok pozitív visszajelzést neki, de olyat, ami tényleg szívből jön. Az elején adj, adj, adj sokat: figyelmet, törődést, empátiát és ne várj viszonzást. Neked kell nyitni felé, mert ő nem fog. Idővel érezni fogod, hogy egyre közelebb enged magához. Beszéltesd sokat, magánjellegű dolgokról, érezze, hogy rá vagy kíváncsi, ne csak általános témákról beszélgessetek. Ennyi jutott eszembe.

2018. máj. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!