Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nők, akiknek a párjuk szűz...

Nők, akiknek a párjuk szűz csillagjegyű! Hogy viselitek ezeket a tulajdonságait?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyok együtt a barátommal, aki szűz csillagjegyű. Nem sokat tudtam erről a jegyről, ezért gyorsan utána is néztem, hogy mire számítsak.

Amik fontosabbak: rend és tisztaság mánia, elemzés, állandó megfigyelés, a tökéletességre törekvés, apró kis "sértő" beszólások, szőrszálhasogató témákon való elmélkedés.

Néha kiakaszt, mikor ezeket a dolgokat túlzásba viszi, nem tudom, hogy kezeljem. Aki tapasztalta ezeket még rajtam kívül, megírná a tanácsát, esetlek kis történeteket, vagy bármi ezzel kapcsolatosat.


2018. ápr. 21. 21:29
 1/4 Krúdy Gyula ***** válasza:
100%

Szia!


Én nem nő vagyok, de a mi kapcsolatunkban pont én vagyok a szűz csillagjegyű pasi. Szerintem ez az egész csillagjegyes dolog elcsépelt, és sok sok mindent összehordanak amiből 1-2 tuti igaz, és akkor már a többi nem is számít.

Tisztaság mánia - nálam nincs

elemzés - igen

megfigyelés - igen

tökéletességre törekvés - pont az ellentéte! A tökéletes zavar. Mindenben kell, hogy legyen valami kis hiba. Minden a hibáival válik széppé.

sértő beszólások - igen (megfigyelésből adódóan tökre érdekes mások reakcióit vizsgálni mikor kicsit bosszankodnak)

szőrszálhasogatás - igen, de témától függ


Mindent egybevéve itt választ úgysem fogsz kapni. Próbáld inkább megismerni a palit aztán sok sikert. Ha a kedvébe akarsz járni vegyél neki pizzát.

2018. ápr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én szűz nő vagyok és igen ezek igazak rám is eléggé.. Tudom magamról hogy nehéz eset vagyok és ezt a környezetemben élők is tudják.


Szerintem ülj le vele megbeszelni hogy neked ez és ez fáj ha így viselkedik stb.

2018. máj. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, igen az en parom is pontosan ilyen mi 2 honapja vagyunk egyutt. Igazabol en eddig hagytam magam elnyomni, de mostmar kiallok magamert es elmondtam hogy ez meg az rosszul esik, es ha igazan szeret vissza tudja kicsit fogni magat. Bocsanatot kert es probal ezekre figyelni. Arra figyelj hogy hamar megsertodnek, ezert fogalmazz higgadtan es ugy hogy ne vegye magara. O is mondta hogy nem kellett volna magamban tartanom, szoval legyel kicsit nyersebb mint o . Tudom h nehez, de erteni fog a szobol. Sok sikert.
2018. máj. 11. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. máj. 13. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!