Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rátok mennyire igaz a csillagj...

Rátok mennyire igaz a csillagjegyetek jellemzése?

Figyelt kérdés

Itt a link, és az érdekelne, hogy ki mennyire ismer magára a leírtakban.

[link]



#horoszkóp csillagjegy
2018. máj. 3. 18:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Rák vagyok, az aszcendensem vízöntő. Nem igazán dominál a rák. Öntörvényű vagyok, sokszor érzéketlen, hidegen hagynak a dolgok, megyek a saját fejem után. A kis otthon nagy család, a csöpögősség távol áll tőlem..
2018. máj. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Kicsit se. Az aszcendensemé se. Biztos egy csillagjegy mutáns vagyok.
2018. máj. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Skorpió férfi, részben igaz, de ezeket direkt úgy írják, hogy az ember bele tudja magát látni akár milyen is a természete. Én gyakorló csillagász is vagyok így ezt az asztrológiát egy nagy humbuknak tartom, arra jó, hogy az újságban egy fél oldalt elfoglaljon és ezzel lefoglalja egy kis időre az embert amíg elolvassa minden nap és nevet egyet.
2018. máj. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Az asztrológia egy elég összetett dolog, csak kíváncsi voltam , hogy kire mennyire stimmel, amit írtak

Köszi a válaszokat :)

2018. máj. 3. 20:03
 5/16 A kérdező kommentje:
#3 szerintem amit a nők lapjában lehet olvasni horoszkóp címen, az egy nagy kamu! És az ilyen kamukat tényleg csak szórakoztatásképpen írják...
2018. máj. 3. 20:06
 6/16 anonim ***** válasza:
abszolut semmi nem igaz belöle
2018. máj. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Nagymértékben igazak rám, azonban én a véglete vagyok (Rák horoszkóp Szűz aszcendenssel, Halak a Holdban).
2018. máj. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Egy asztrológus ismerősöm ingyen elkészítette az asztrológiai képletemet és az abban leírtak, szinte tökéletes egyezést mutatnak a jellememmel.


Egyébként, skorpió vagyok, mérleg aszcendenssel.

2018. máj. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A részletes stimmel, az ilyen egy dologra fókuszáló csak részben.
2018. máj. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Metionin ***** válasza:
Úgy 50%-ban.
2018. máj. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!