Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A bak nő meghódítása, és...

A bak nő meghódítása, és jellemzése a szerelem terén?

Figyelt kérdés
2014. jún. 16. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Hódíts meg egy bakot egy igazit!
2014. jún. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Shai-Hulud ***** válasza:
23%

Csakis fegyverrel!!!

És akkor később hivatkozhatsz arra, hogy ez bizony baklövés volt...

:-DDD

2014. jún. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Valamilyen hasznos válasz esetleg?
2014. jún. 17. 12:56
 4/10 anonim válasza:
76%
Számukra fontos az igényesség. Járj divatos ruhában légy magabiztos de semmiféleképpen sem egy agyatlan birka ugyanis nekik fontos hogy, legyen benned valami ami megfogja őket. Ha ezt mind teljesited cserébe kapcs egy életreszóló hűséges partnert.
2014. jún. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem vagy amerikai elnök vagy brit herceg, akkor kevés esélyed van (nézd meg ezeknek a feleségeit ...). Ennek éppen az a fele igaz, hogy a legtöbb bak nő számára fontos, ha a pasija befolyásos, ugyanigy így tudja csak biztosra tudni önmaga és családja jövőjét.
2014. jún. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
63%
a bak nő partnerében kell h legyen valami ami megfogja. tévedés hogy csak a pénz, a drága ruha és a jó külső ilyen dolog, bár tény és való, ezekkel is sikert lehet aratni. de az a különleges dolog lehet a jó humorérzék(mert a bak nőnek nagyon kell, hogy valaki áttörje a páncélját) lehet egy különleges szempár, lehet az illető hanghordozása is stb. nem mindig az anyagias dolgokban kell gondolkodni. persze az alap: igényesség és ápoltság.
2014. jún. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Hmm, gondolom nem lehet könnyű dió!

A bakok általában okosak, kitartóak, makacsok, ragaszkodnak az elképzeléseikhez, nem igazán befolyásolhatóak. Nagyon a biztosra mennek, eléggé szigorúak és van, hogy hamarabb ítélnek, mint ahogy valóban megismernének valakit vagy valamit.

Szóval alapvetően felelősségteljes és megbízható embereknek tartom, de vigyázni kell náluk, mert elég egy kis baki és már leírtad magad náluk, utána már nem nagyon fognak érdeklődni irántad.

Én pl nyilas vagyok és azt vettem észre, hogy azok a bakok, akik nem ismernek, csak távolabbról, és éppen olyan szituban ismertek meg, ahol bohóckodtam, viccelődtem, hülyeségeket beszéltem, azok utána nem nagyon keresték a társaságomat, vagy legalábbis szorosabb kapcsolatra nem törekedtek, mert abból a néhány felszínes hülyeségből kialakítottak rólam egy képet, és az igazi valómról pedig fogalmuk sincs, nem jutottak el addig, hogy megismerjék. Talán ez azért lehet, mert ők maguk nagyon merevek, és ennyi kis hülyeséget sem engednek meg maguknak, és abból indulnak ki, hogy aki meg igen, az eleve mindig olyan, nem tudom.


De azért ettől függetlenül jófejek, ha sikerül közelebbről megismerni őket és viszont. Humoruk is van, de az is biztos, hogy eléggé kemény és sértőnem ható tud lenni a humoruk, még akkor is, ha az a bak egy nő! Ezeken nem kell megsértődni! Ha humorizálnak, az már bókolás a részükről, kivéve persze, ha valaki annyira hülye, hogy a bak is kicikizi.


Ha szerelmes is, úgy tudom nem fog nagyon látszani rajta, és sosem fog csöpögni belőle szerelmi vallomások sora, az a fajta, aki nem képes kimondani a szeretlek szót.


Úgyhogy legyél komoly, ne bohóckodj sokat, udvarolj kitartóan, tűnj megbízhatónak, és ne vedd zokon, ha nem túl romantikus! Ha veled van, akkor azért szeret és hűséges lesz.

2014. jún. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

én bak no vagyok, de utolso tokéletesen leírta mi is jellemzo erre a jegyre.

szerintem kérdezo keress mást, mert te egy ilyen novel nem leszel boldog.

a bak érzelmes, de ki nem mutatja.legalábbis én ilyen vagyok.

2014. jún. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

A bak a szellemisége ezen jegynek. Jellemzője, hogy energiaszegény. Ez abban nyilvánul meg, hogy nem fejezi ki érzéseit egészen addig, amíg nem kap elég energiát. Mivel ezt önmagából nem tudja meríteni nagy energiájú csillagjegyek illenek hozzá. Oroszlán, skorpió, kos.


Testisége a rák. Ez azt jelenti, hogy egyszer lent egyszer fent. Sokszor dolgokat a végén kezd nem az elején. Türelmetlen tud lenni és van, hogy hamar elfárad. Ugyanakkor nagy energiájú partnerrel önfeláldozóvá válik. Teljesen alá tudja magát rendelni másnak, hogy általa előrébb jussanak.


Lelkisége mérleg. Ez azt jelenti, hogy mindent mérlegel, ami fontos révén, hogy energiaszegény. Ugyanakkor igazságos, döntései megalapozottak. Az egyensúly neki nagyon fontos, ezért nem szeret kockáztatni. Nem érdemes többet várni tőle mint amennyit kap.

2014. jún. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fogd meg a szarvánál dO_Ob
2014. júl. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!