Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz nő - ikrek férfi párkapcs...

Szűz nő - ikrek férfi párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Azt olvastam róla, hogy nem tartós a kapcsolatuk. Van ebben valakinek tapasztalata?
2018. máj. 8. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Az ikrek fèrfiasságodra nagyon hűtlen (èn is ikrek vagyok csak nő). Ha nem tudsz neki mindig ùjat mutatni hamar radun. Tudom magamról mert èn is mindig nagy hèvvel vágok bele dolgokba (most nem a kapcsolatrol beszélek csak ugy àltalànossàgban) aztàn ha nem nyùjt szàmomra ùjat unalmas egyszerűen abba hagyom
2018. máj. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Egy ork ***** válasza:
Mivel rengeteg (durván 1/12-nek) szűz nőnek ikrek férfi veszi el a szűzességét, elképhelhető, hogy nem fényes a kapcsolatuk emiatt..
2018. máj. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Szűzen egyből egy ikerpárral kicsit húzós lesz.
2018. máj. 9. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Hogy milyen a párkapcsolat azt nem tudom megmondani. De én szűz nő vagyok és a legjobb barátom egy ikrek jegyű férfi.


Életemben nem volt még ekkora összhang egyetlen emberrel sem. Gondolkodásmód, meglátások, minden minden ugyanaz. Hihetetlen mert egymás gondolatat is kitalaljuk sokszor és a szituk 95%-ában ugyanugy reagálunk.


Mondhatni a barati lelkitarsam. Szoktunk is viccelődni ha egy egy csalódás ér minket hogy nekünk kéne jarnunk. :D De persze soha nem gondoltam rá hogy több legyen. Férfiként nem is vonzódom hozzá és ez a részéről is így van. :)


Ugyanakkor vannak neki tipikus ikrek vonalai. Amivel nem tudok mit kezdeni. Egyik pillanatról a másikra képes változni a hangulata. Illetve kicsit kiszámíthatatlan, mintha két énje lenne.


24N

2018. máj. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12 eve vagyunk együtt, 2 gyerek is van. En ikrek vagyok nejem szűz.
2018. máj. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megérdemlik egymást.
2018. máj. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!