Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió fiú reakciót akar...

Skorpió fiú reakciót akar kicsikarni vagy nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Pár hét óta minden szombaton látjuk egymást a diszkóban, az utolsó kettőn nagyon bámult, szinte folyamatosan és próbált néha a közelemben lenni.


Most az előzőn mintha 180°-os fordulatot vett volna, rám se nézett egyáltalán, hátat fordított mindig.


Mit tegyek?



2018. máj. 26. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Ebből az jön le, hogy magasról tojik rád.

Ha tényleg tetszenél neki, akkor pár hét alatt már egyszer legalább odament volna hozzád, főleg, ha buliban szoktátok látni egymást.

Szerintem csak azért "bámult", mert észrevette, hogy TE folyton őt nézed...

Ha meg még hátat is fordított, akkor szerintem egyértelmű, hogy semmit nem akar tőled.

2018. máj. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vigyázz 666 !!!
2018. máj. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

semmit. ha a skorpió akar vmit, odamegy. nem sz-rozik.

én nő vagyok. de akarok valamit én is odamennék.

2018. máj. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Akkor csak úgy általánosan a skorpiók lépnek? Vagy mi?
2018. máj. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elég félénknek néz ki, azért nem tudtam egyértelmű választ adni. A lányokat tucatszámra falja de inkább ideiglenesen, nem tudom, hogy az "igazi"-nál inkább félősebb-e kimutatni az igazságot és győzködi magát, hogy nem tetszek neki (a skorpiók kontrollvágya miatt), vagy tényleg szimpla nem tetszés az egész.
2018. máj. 26. 20:37
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tetszeTTÉL neki, azért bámult folyton.

Ám te testbeszédeddel nem árultad el, hogy ő is tetszik neked, ezért felhagyott a bámulással.

Az is lehet, hogy megúnta, a folyton bámulást, hiszen honnan tudnád, hogy ő ezt teszi, ha te nem állandóan azt nézed: bámul-e?

2018. máj. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Néztem én is sokszor, észrevehető volt, de tudtommal nem vittem túlzásba.
2018. máj. 28. 22:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát skorpió fiú engem is nagyon nézegetett iskolás koromban, volt, hogy be is szólt, mikor elmentem mellette. Azt tudni kell, hogy teltebb voltam mint egy átlag tini lány. Egyszer egy bulira hívtak meg haverjaim, ami után a skorpió fiú LEGJOBB BARÁTJA jött oda hozzám, megkérdezni, hogy akkor megyek-e, mert tetszem a haverjának. Mondtam, hogy megyek, de azt nem hiszem el, hogy tetszenék neki (elég önbizalom hiányos voltam). Eljött a buli napja, a skorpió fiú odajött hozzám, leállított beszélgetni, de semmi értelmesről nem esett szó. Felvettem másnap msn-re, de mindig késve válaszolt. A suliban továbbra is bámult, de sosem lett semmi, gondolom szégyellt volna a barátok előtt. Később összejött egy sovány csajjal
2018. máj. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Édes Istenem, tökmindegy mi a csillagjegye, nem szàmít semmit kb. Nem ettől függ egy ember személysége. És azért viselkedhetett így mer észrevette hogy bámulni szoktad és ez kellemetlen neki.
2018. máj. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A skorpió ilyen téren elég taktikai játékos. Kezeld úgy a dolgot, mint a sakkot. Lépésről-lépésre. Ő megtette a sajátjait, ameddig a biztonsági játék engedte, viszont várta volna, hogy viszonzod-e a lépést. Valószínűleg úgy vette, hogy te nem tetted meg a következő lépést. Bár én skorpió nő vagyok, de ha magamból indulok ki ez akár egy következő lépés is lehet, hiszen annyira fwlkeltette ezzel a figyelmedet, hogy kiírtál ide egy kérdést. Ha szeretnél tőle valamit, tedd meg a következő lépést, de most már muszáj lesz egy fontosabb bábuddal lépned. Hidd el, hogy ez felfogja kelteni az érdeklődését. Elég kitartóak vagyunk, főleg ha játékról van szó.:D
2018. jún. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!