Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfi oroszlán aszcend...

Skorpió férfi oroszlán aszcendenssel, és mérleg nő szűz aszcendenssel mennyire illenek össze?

Figyelt kérdés

2018. jún. 15. 06:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki, ha vannak egymás iránt kölcsönös érzéseitek/vonzódás. Merítkezzetek meg a szerelemben! -énszerintem. Szerintem nekifuttok, kipróbáljátok, adtok magatoknak egy esélyt, és ha nem megy, mégsem illetek össze; akkor még mindig szakíthattok. :)
2018. jún. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Egyedül a napjegy-ascendens kapcsolatra nem lehet semmit mondani egyértelműen. Számít a többi bolygó is, a házak, a jegyek. És ha mindent összevetnek, akkor sem azt fogják tudni megmondani, hogy mi lesz veletek, hanem hogy milyen buktatók lehetnek, amiket már ti döntötök el, hogyan kezelitek, amikor felmerül.

A horoszkóp nem jóslás. A szinasztria sem.

2018. jún. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Még egy dolgot hadd fűzzek hozzá. Senki nem véletlenül lép az életünkbe, és nem véletlenül távozik. Mindenkivel valamilyen életfeladatot kapunk, valamilyen tapasztalást, tanulnivalót... stb. Ha te valakivel ezt elutasítod ilyen horoszkóp párosítások miatt, oké, ő távozik, de jön más, akivel ugyanúgy megkapod azt a feladatot, és ha ezt sorozatosan csinálod, akkor nem fogod érteni, miért tér vissza az életedbe mindig ugyanaz, miközben küzdesz ellene. Megteheted, hogy nem vállalsz egy feladatot, de akkor is rá kell jönnöd, mi az, és akkor mondhatod azt, hogy újratervezés...
2018. jún. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
50%

"hol van a férfi marsa és a nő vénusza"


A nő vénusza??? XDDD

Ezen besírtam!

2018. jún. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az értelmes válaszokat, pár válasz rávilágított olyan dologra, amit amúgy nem tudtam, úgyhogy hálásan köszönöm. :)
2018. jún. 17. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!