Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az asztrológia, fényszögek...

Az asztrológia, fényszögek stb melyik ország VB győzelmét adja ki?

Figyelt kérdés
Az asztrológia, mint jóslás tudománya és mint sokak szerint igaz mesterség, bizonyára nem nehéz belőle megmondani ki nyeri a VB-t. Melyik ország nyeri meg ezt a VB-t. Vajon mit mond az asztrológia ha úgyis igaz elvileg ez a tudmány?
2018. jún. 28. 21:11
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%
Olaszország
2018. jún. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
#1: Sőt, olasz- holland döntőt.
2018. jún. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az asztrológia nem jóslás.
2018. jún. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
9%
Az asztrológia nem jóslás, az asztrológia még az sem tudja magáról mi is tulajdonképpen.
2018. jún. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
0%

Olaszország-Kína lesz a döntő 2-1 lesz az Olaszoknak!

A bronzmeccs pedig Kamerun-Chile!0-3-as végeredménnyel!

2018. jún. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"Az asztrológia nem jóslás."


Akkor mi? "1.Az asztrológia vagy csillagjóslás (görögül αστρολογία) kifejezés a görög asztron, 'csillag' és logosz, 'szó, tudomány' szavakból ered. Az úgynevezett ezoterikus tanok egyike, és feladata a bolygók állásából egy adott időpontban bekövetkezett esemény (legtöbbször egy személy születése) sorsának minél pontosabb meghatározása."


[link]


Nem azért, de ha még ti asztrológusok, sem tudjátok mi az asztrológia komoly bajok vannak...


Hogy művelitek akkor?

2018. jún. 29. 09:28
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

Nem vagyok asztrológus, csak érdekel a téma, de te csak kötekedni jöttél. A jövő képlékeny, lehetőségek, eshetőségek, valószínűségek vannak, de az egyén dönt, mit kezd ezekkel, ha foglalkozik ezzel a témával.

Ha piros lámpánál megyek át a zebrán, megvan az esélye, hogy egy szabályosan közlekedő autó, aki épp arra jön, akkor elüt, de lehet, hogy nem jön arra semmi, de az is lehet, hogy az autó lefékez annak ellenére, hogy én vagyok szabálytalan, én dönthetek, hogy vállalom-e a kockázatot, és ha igen, milyen feltételekkel.

2018. jún. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nagyon nem kötekedni, hanem az asztrológiai módszertanából következő jóslatra vagyok kíváncsi. Pl a tudomány valós, ha megkérdezem mikor fog együttállni a Szaturn a Jupíterrel napra, órára pontosan kapom a választ ávtizedekkel, évszázadokkal előre. Most tudni mokor lesz a napfogyatkozás Bp-en. Ha az asztrológia is igaz, akkor ilyen egyszerű dolgot, hogy ki lesz a VB győztes, ami ráadásul 32*32 focista életére van kihatással meg még mennyi mindenre így kellene vágni mint a fizikai együttállásokat.


Ennek ellenére olyan csapatokat írtak, akik nem is játszanak. Olyan ostobaságokkal ne dobálózz, hogy a jövő képlékeny, úgysem úgy lesz, ahogy az asztrológiában benne van, mert az asztrológia már most azt mondja mint "tudomány" magáról, hogy születésünkkor meg van határozva életutunk, bekövetkező életeseményeink előre predesztináltak.


Akkor a fizikának sem lehetne meghatározni a csillagászati eseményeket, üstökösbecsapódásokat, mert ott is sok minden történhet.


Nem kell félrebeszélés. Ha tetszik érteni az sztrológiához tessék megírni ki lesz a győztes. A második hely is releváns lenne

2018. jún. 29. 12:50
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Ajánlom figyelmedbe az oldal szabályzatát, ebben a kategóriában is érvényes:


(b) Tilos személyeskedni, azaz olyan megjegyzést tenni amely másokra nézve sértő lehet (különösen ami egy másik Felhasználót zavarhatja kora, neme, származása, vallása, faji, nemzetiségi hovatartozása, világnézeti meggyőződése, véleménye, élethelyzete miatt), továbbá mások becsületére, jó hírnevére sérelmes tartalmat elhelyezni, függetlenül attól, hogy az valós vagy sem, kiemelten a közszereplőkre vonatkozóan. Tilos olyan tartalmat elhelyezni, amely gyűlöletkeltésre bármilyen formában alkalmas.

2018. jún. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

# 9/9 kár hogy semmi ilyet nemtettem. Nem személyeskedtem. Te azt írtad nem vagy asztrológus. Akkor ne is írj valótlant. Az események az asztrológia szerint meg van írva a csillagokban. Az emberek sorsa, mikor kivel, mi fog történni. Egyáltalán nem képlékeny a jövő a csillagjóslás szerint. Te kevered a szezont a fazonnal.


A fizika pl valóságos, igaz elmélet, mert hűen leírja a valóságot. Percre pontosan megjósólható belőle egy együttállás. Az asztrológia szerint az is ilyen valós, ugyanakkor ha megnézed mégsem. Meg tud mondani ilyen egyszerű jövőbeli dolgokat, mint ki nyeri a VB-t? Nem. Még a döntős csapatok, eredményeket sem, pedig minden benne van a csillagokban.

2018. jún. 29. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!