Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit kezdjek egy bak csillagjeg...

Mit kezdjek egy bak csillagjegyű lánnyal, hogy csaljam el randira?

Figyelt kérdés

Fent vagyok pár társkeresőn, néha napján sikerül kifognom egy-egy lányt,akivel lehet beszélgetni és tetszik is, de ez nagyon ritka, eggyel élőben már mellé lőttem. Most elkezdtem beszélgetni egy lánnyal, már két hete... Nagyon szép, okos is, van humora, szóval minden stimmel, szinte... Kezdjük ott,hogy ő jelölt be engem, tehát nem is én írtam rá (ez már valami egy társkeresőn egy pasinak). Visszaírtam neki, írt egy szót, aztán eltűnt.. Amikor már el is felejtettem, mondván, hogy hát ez bukta, akkor 6 nappal később válaszolt, és facebookon folytattuk a beszélgetést. Vele úgy néz ki egy beszélgetés, hogy beszélünk jó esetben 5 percet, aztán jó esetben 5 óra múlva válaszol, pedig elérhető eközben is,de egyszerűen egy idő után elég neki a beszélgetésből és meg se nézni, amit írok, csak órákkal később. Előfordult, hogy 3x írtam neki kb 2 nap alatt,mire megnézte. Ebből azt mondanám,hogy szarik rám és hagyjam. De közben meg,ha beszélünk akkor jókedvű, mesélt a legjobb barátjáról és elejtette közben,hogy rólam is mesélt neki. Tehát akkor elvileg mégis érdeklem... Beszélgettünk már tök jókat, egyszer még fel is hívott és ott mesélt, mert az adott téma annyira érdekelte, és az utcán nem tudott épp írni nekem, mégsem eltűnt, ahogy szokott, hanem inkább felhívott.

Elhívtam randira, először túl hamar, 2 nap után, akkor azt mondta, hogy találkozhatunk, csak ne rögtön. Aztán kb 2 hét chatelés után (így visszanézve elég sokat beszéltünk,hiába ír ritkán) elhívtam megint, de nem mondott rá semmit, csak terelt, olyan igazi bakosan, keményen lepattintott. Nem akartam hát tovább erőltetni, mert ez a makacssága elég erős és egyben érthetetlen is. Nem tudom, hogy azt akarja-e, hogy küzdjek még érte... Egyszer finoman célozgattam rá,hogy biztos azért szarik rám,mert sok az udvarlója, erre azt mondta ez nem igaz és azonnal küldött egy screent a messengeréről, hogy bizonyítsa. Ezek az apróságok azt gondolnám jelentenek valamit, de tök furcsa nekem ez... Egyszer azt látom szívesen beszélget velem, egyszer meg, hogy nem is érdeklem. Nem tudom mi lenne az ami meggyőzi, már megmutattam neki mindent magamról,amit online lehet, és még mindig beszélgetünk, a képeim tetszenek neki, szerintem a személyiségem is, ha nem érdekelném egyáltalán, akkor közölte volna, vagy nem írna többet, legalábbis ezt gondolom. Másoktól is hallottam,hogy két hónapba telt,mire egy bak lányt randira tudott hívni,de ez nekem elég furcsa... :D Én tényleg örülök, hogy nem egy könnyűvérű lányt, ezért is szeretném megismerni őt, de így úgy érzem lehetetlen, és mivel a jelekből azt gondolom,hogy talán érdeklem őt, nem értem miért csinálja, hiszen így magától is elveszi a lehetőséget. Ha esetleg ezt valaki BAK-ként jobban átérzi, akkor várnám a magyarázatát. Köszönöm! :)



2018. jún. 7. 23:23
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

Egyébként úgy veszem észre, hogy,ha komoly témákról beszélek vele, amik őt is érintik,akkor megnyílik picit és sokáig tudok vele beszélgetni, azonnal válaszol. Ha viccelődöm vele, nevettetem, akkor egy ideig el van velem,aztán megunja. Ez valahol azt jelenti,hogy bízik bennem, és látja, hogy nem csak hülye tudok lenni, de komoly és érett is, de azért így ismeretlenbe nem akarok mindenbe belekérdezni, meg lelki dolgokról faggatni, ahhoz személyes kapcsolat is kellene, legalábbis részemről, de valamiért az van benne, hogy csak azért se. :D

Igazából sokan úgy lennének ezzel, hogy hagyjuk a francba az ilyet, de én kihívásként látom, és becsülöm,hogy nem olyan könnyen kapható. Csak azt nem tudom, hogyan lépjek vele egyről a kettőre. Eddig csak azt kérdeztem találkozna-e velem valamikor, legközelebb konkrét programot fogok ajánlani, hátha úgy jobb lenne. :/

2018. jún. 7. 23:32
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Kínáldd káposztával
2018. jún. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 bettitesaciculi válasza:
Nahh, kezdjük ott hogy ne probálj ennyire erősen párt keresni, a csillagjegye nem számit, ne irj neki tul sokszor, mert ha mindig te kereaed az elég egyoldalu, es az egyoldalúság egyenlő azzal hogy nem lesz semmi, az hogy nem ir vissza is annak a jelwle hogy szinte érződik rajtad hogy te nagyon ki vagy éhezve rá nagyon akarsz tőle valamit, na ilyet nem szabad.Értem hogy ő jelölt be de attol még nem kell egyből csorgatni utána a nyálad, .Tedd az elérhetetlent, és ne csak vele hanem magaddal is hitesd el hogy bárkit megkaphatsz, igy a lánynak is érdekesebb lehetsz.Nem ugy értem hogy állj neki bunkozni es kuld el a halálba, hanem hogy ne nagyon izgulj rá hogy jajj mi lesz most ha nem ir vissza remélem nem irtam semmi olyat, ha meg igen akkor jajj most tuti nem tetszek neki, ez a bizonytalanság meg ez a kötödés egy olyan valakihez akit alig ismersz 6 napja , ez csak egy bemesélés magadnak , és az egyik verzioja a kétségbeesésnek.Velem is volt már olyan hogy egy fiu nagyon akart tőlem valamit nem is ismertem és igy a semmiből ismerkedni akart, én egy ideig beszéltem vele aztán meguntam azt hogy olyan görcsösen meg akar ismerni és szinte rám akarja erőltetni hogy beszéljek vele, valamelyiket le is tiltottam, szoval annyit tudok mondani kicsit állits magadon, vicceskedj vele, hagyd had irjon vissza, ha meg ír te is csak orákkal késöbb írj vissza hogy tudja hogy nem vagy rászorulva, és akkor forul a kocka "Más akkor fordít rád figyelmet ha te már nem adod neki a tiedet"
2018. jún. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
persze,igazad van ezt én is tudom. a csillagjegyet azért említem,mert nagyon illik rá jó pár bak tulajdonság. egyébként csináltam,hogy nem írtam neki direkt 2-3 napig, de semmi. közben meg ugye írtam azokat a dolgokat,ami miatt meg úgy gondolom,hogy valamennyire csak érdeklem,de kezdek úgy lenni vele, hogy nem érdekel. múltkor is 6 nap után írt, lássuk most fog-e. :D
2018. jún. 8. 09:59
 5/27 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Hát velem nagyon hasonló szituáció alakult ki. Azzal a különbséggel hogy én szűz nőként egy bak férfival kezdtem ismerkedni.


Ismerős ez az órákat várok hogy visszaírjon dolog. És én is mikor felhoztam hogy ismerkedik közben mással is? Mindjárt küldte a sok sok bizonyítekot hogy nem.


Egy bak kemény dió. És soha nem lehetsz biztos benne hogy teljesen közel enged magához. Egy bak tesztel téged. Figyel, hogy viselkedsz minden apró rezdülésed, mire hogy reagálsz.


Én hasonlóan viselkedtem mint te. Nagyon szimpatikus volt nagyon tetszett és tényleg örömmel mesélt ha arról volt szó. És komoly témákról mikor beszéltünk akkor éreztem hogy megnyilik kicsit.


A tanácsom a türelem, kitartas . Illetve ahogy írták fentebb kicsit hanyagold. Legyél távolságtartóbb.


Én is ezt tettem kevésbé mutattam a lelkesedésem. Nehéz volt nem mondom.. :D


De bevalt.

Nagy szavakat ne várj a baktól, tetteit figyeld. Az én párom most egy év után mondta ki először és eddig egyszer hogy szeret. (jó én sem vittem túlzásba mert én sem vagyok az a fajta de én előbb mondtam)


Szóval én úgy vélem az én tapasztalataimból hogy érdekled csak a bakok lassúak türelem kell és kitartás.


De ha már itt tartunk neked mi a jegyed? :D kíváncsi vagyok


24N

2018. jún. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

bak lány itt

amikor a soraidat olvastam, olyan volt, mintha rólam írnád :D


ne vedd sértésnek, ha nem ír vissza hamar, én nagyritkán reagálok rögtön. ha mégis, akkor vagy túl akarok lenni a beszélgetésen vagy extrémmód érdekel a másik. attól függ, hogy utána meddig tart a beszélgetés...

szokott beszélgetést kezdeményezni? ha igen, érdekled, ha nem, akkor vagy hidegen hagyod vagy csak távolság kell neki.

beszélgetés közben meg azért lehet jókedvű, mert a szomorúbb pillanatait nem látod, hisz nem ír vissza. azt meg, hogy felhívott, vedd egy óriási bóknak! :D


sok sikert ahhoz a randihoz! nincs még minden veszve, de nekem ez elég friendzonenak hangzik :/


és engem is nagyon érdekelne csillagjegyed :D

2018. jún. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. Halak a csillagjegyem. tovabbra is szenvedek a lánnyal, nehéz hova tennem. vartam magatol mit reagal, es egyszer kuldott egy kepet csak ugy, hogy épp mit csinal, tokre orultem, utana 2 napig eleg sokat beszéltünk, majd eltűnt. masnap kuldtem neki valamit, megnezte, de semmi. mondom ok, akkor várunk. 3 nap mulva reagalt, rá:D

na mondom akkor, most megneztem, ő is látja, hogy olvastam, 1 nap mulva irtam. megnezte, de semmi :D

utana megkerdeztem, hogy van, milyen volt a napja, azota se nézte meg. tehát ezt nehezen ertem meg. egyfelol 3 nap mulva is eszebe jutok, pedig az uzenetei kozt szerinem ugy a 30. helyen lehetett addigra amit irtam, masfelol meg, ha valaszolok nem igazan reagal. nem mondom amúgy van időm, nem sietünk, de néha kicsit az van bennem, hogy na most adom fel. :D

2018. jún. 13. 11:50
 8/27 A kérdező kommentje:
es szerintem nála nem jött be ez a hanyagollak dolog. pont, hogy akkor adná be a derekát szerintem, ha lehoznám neki a napot, a holdat, meg a csillagokat, ha kezem-labam összetörném. de egyfelől mivel még sose talalkoztunk ez irrealis elvaras, másfelől ha tetszem neki (állítólag ogy van) akkor en is varhatok valamit, ne csak en szakadjak mar meg. szerintem ez is tipikus bak vonás, de tudom kitartónak kell lennem, és nem szabad állandóan zargatnom.
2018. jún. 13. 11:57
 9/27 A kérdező kommentje:
a friend zonet meg probalom elkerülni, bókokkal, óvatos,finom celzasokkal, de basszus azért mégse az oribari.hu-n akadtunk egymásra. :D
2018. jún. 13. 12:53
 10/27 anonim ***** válasza:
Mit szólnál ahhoz ha elhívnád valahova? Személyes találkozóra.
2018. jún. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!