Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha az én Marsom a Szűz jegyben...

Ha az én Marsom a Szűz jegyben áll, akkor egy Szűz csillagjegyű párt kéne találnom?

Figyelt kérdés
Ez csak úgy érdekel... :)

2018. jún. 23. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Igen . Ha spirituális és horoszkóp szemszögből nézed. A szerencséd lehet rád talál nem tudom. Mivel én szűz jegyű vagyok és fiú 🙂😊
2018. jún. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
A mai világban örülhetsz ha bármilyen párt találsz magadnak.
2018. jún. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 - Köszi a véleményed! Örültem, hogy nem kötekedő hozzászólást kellet olvasnom elsőre! 😁👍


#2 Veled is egyetértek.

2018. jún. 23. 19:57
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Hát, azért ez nem ilyen egyszerű...
2018. jún. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Ez ennél komplexebb. A fényedhez és tanulmányaidhoz legalkalmasabb emberrel, egymással harmóniában.

Előbb találd meg önmagad, addig ne a legideálisabb páron gondolkodj. Ha eljönne se tudnátok igazán mit csinálni egymással.

2018. jún. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

Red Vixen-nek totál igaza van.

Amíg nem tudod. KI és MI vagy te, addig nem tudhatod, ki a megfelelő párod, tehát keresni sem és megtalálni sem tudod.

.

Hacsak -- ő nem annyira fejlett, hogy rád ismer, viszont fennáll annak veszélye, hogy az ő szintjén keresgél, ekkor szintén nem futtok össze.

.

Nem MEGTALÁLNOD kell párodat, hanem EGYMÁSRA TALÁLNOTOK kell.

2018. jún. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!