Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Menyasszonyom esküvő előtti...

Menyasszonyom esküvő előtti pánikja és a horoszkópja között van összefüggés?

Figyelt kérdés
7 év gondtalan és nyugalmas együttélés után 1,5 hónappal az esküvőnk előtt a párom bepánikolt. 7 éves együttlétünk alatt mindig is családot akaró, elkötelezett nő volt. Semmi kételyem nem volt benne eddig. És most 1,5 hónappal az esküvőnk előtt elő adta, hogy nem élt eleget, szabadságra és függetlenségre vágyik. Még egy srácot is belekevert a munkahelyéről, akiről végül sikerült kiderítenem, hogy nem volt közöttük semmi. Erre én otthagytam. Ezután 3 napon át könyörgött és bizonygatta, hogy mekkora hülye volt és csak én kellek neki senki más. Most párterápiára járunk. Az az érzésem, hogy rendbe jött, de persze van bennem egy kis félsz. A horoszkópja bak, az aszcendense pedig vízöntő. Mire számíthatok? Mi lesz ennek a vége? Tud ő hűséges társam lenni?

2018. júl. 28. 15:02
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%

A horoszkópok szerint az ikrek férfi csapodár, több nő kell neki egyszerre, nem bírja a komoly kapcsolatokat.

A bak nő pedig komoly, földhöz ragadt, aki nem tudná hosszú távon elviselni az ikrek férfit. Minden horoszkóp szerint egy ilyen kapcsolat halálra van ítélve.

Ahhoz képest bak nőként 4,5 éve vagyok együtt egy ikrek férfival, akivel szeretjük egymást, és együtt tervezzük a jövőt :)

A te eseted szintén független a horoszkóptól, egyszerűen arról van szó, hogy a csajodnak viszked a pöcke, és már nem (csak) te kellesz ahhoz, hogy meg tudja vakarni. Az biztos, hogy egy időre jegelném ezt az esküvő témát.

2018. aug. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!