Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van jellembeli összefüggés az...

Nataliaivanovics kérdése:

Van jellembeli összefüggés az egy napon született emberek közt?

Figyelt kérdés
2015. febr. 20. 21:39
1 2
 1/11 anonim válasza:
hogyan gondoltad? az év és a nap is azonos vagy csak a nap?
2015. febr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 wap93 válasza:
62%
Szerintem nincs, mert a jellem az a születés utáni külső behatások miatt alakul úgy ahogy. Én úgy gondolom mikor megszületik valaki akkor olyan mint egy üres lap az hogy arra ki mit fest/rajzol attól függően alakul az adott ember.
2015. febr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
nem tudom, de nekem van egy ismerosom, aki ugyanazon a napon szuletett mint en, csak 2 evvel kesobb. o nagyjabol olyan mint en , leszamitva, hogy o minden gonosz es onzo tulajdonsagot birtokol, amivel legtobbszor sajat magat helyezi eloterbe . ( ezt neha irigyeltem tole, de mar egyaltalan nem). masok is mondtak, hogy hasonloak vagyunk, de minden nagykepuseg nelkul, azt hiszem, valahol o az en rossz enem, en meg az o jo enje.
2015. febr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mégis miért hatna mindenkire ugyanúgy, hogy egy napon születtetek?

Pontosítok, mi hatna az emberekre?

2015. febr. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Nem egyezik a születési év, csak a nap.
2015. febr. 21. 08:37
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem több olyan ismerősöm is van, aki ugyanakkor ünnepli a születésnapját és egy olyan is van, akivel az év is megegyezik. A legalapvetőbb hasonlóság, hogy mindannyian olyan makacsak vagyunk, mint az öszvér. És hosszabb távon marhára idegesítjük egymást, de ha csak ritkán találkozunk és csak pár órát, akkor meg jól elvagyunk. Egyébként kosok vagyunk. A kosokkal úgy általában az a tapasztalatom, hogy idegesítenek, hiába vagyok én is az.
2015. febr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jellembeli össszefüggésre gondolsz -teszem azt- egy eszkimó, egy olasz és egy bushman között?
2015. febr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
52%
Első vagyok. A volt párom 10 évvel előttem de ,,ugyan azon,, a napon született mint én. Mi csak úgy hívtuk a kettőnk közti kapcsolatot, hogy lélek testvériség. Rengeteg hasonlóság volt köztünk, talán pont ez az amiért most már külön utakon járunk. Tudom paradox, de két dudás...
2015. febr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ismerek olyan embereket akik nem abban az évben de ugyanabban a hónapban és napon születtek mint én.

Határozottan van hasonlóság a jellemünkben. Főleg olyan dolgokban amit magamban sem kedvelek. Túlzott óvatosság, túlzott meggondoltság, félelem a hangos zajoktól, a nagy tömegtől, amit elkezdünk sosem hagyjuk félbe még ha ésszerűbb is lenne. A párkapcsolati viselkedésmintáink is nagyon hasonlóak

2015. febr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Az első bejegyzésekre reagálnék:

Az unokaöcséim ikrek, nyilván ugyanazon a napon születtek, ugyanabban a családban, környezetben szocializálódtak. Ennek ellenére úgy külsőben mint belsőben gyökeresen különböznek.

2015. febr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!