Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák férfival élők! A rák...

Rák férfival élők! A rák férfi mennyire mutatja ki ismerkedésnél vagy beszélgetésnél az érzelmeit és hogyan teszi azt?

Figyelt kérdés

2018. aug. 2. 23:52
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%
Férjem rák. Annyira érzelmes mint egy tányér pörkölt. Semennyire nem mutatja ki a szeretetét csak ha már érzi, hogy baj van. Ez az elején nálunk is problémát okozott. Mert nem tudtam eldönteni, hogy most akkor mi is van. De ha érzi a vesztét vagy észre veszi hogy én távolodom tőle akkor viszont észbekap és akkor nagyon szeret😂 Én úgyvettem észre hogy nem szabad neki kimutatni az érzelmeim mert akkor túlságosan elkényelmesedik, elbízza magát.
2018. aug. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nekem volt egy rák férfi kollégám és ő szó szerint leudvarolta a fejemet. Teljesen egyértelműen a tudtomra adta, hogy mit meg hogy érez, hogy meghódítson. Szegénykémnek nem sikerült, mert 1-2 dolognak "nem felelt meg", de amúgy nagyon bírtam.... Jó páros lettünk volna. :)

Amúgy már 40 felett volt, nem annyira kezdő.

2018. aug. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:
#9 Ez miben nyilvánul meg?Mennyire mosolyogsz rá vagy keresed ilyenkor egy nő társaságát,hogy beszélhess vele?A gyengéit pl sírás,gyerek szoktad-e kérdezni?
2018. aug. 3. 08:14
 14/48 anonim ***** válasza:
100%

Én rák vagyok, elég érzelmesnek tartom magam (sokat is szivattak miatta általánosban, mert látták, hogy sebezhető vagyok...)

Mondjuk én ezekben az okosságokban nem hiszek, csak megláttam a főoldalról...

2018. aug. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
Kérdező! 13- hozzászólás. Mi ek érdekel téged ez?
2018. aug. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:
Van egy rák férfi a közelemben,aki tetszik és szeretek és nem igazán tudok rajta eligazodni,mert eléggé zárkózottnak tűnik,nem mondható kezdeményezőnek.
2018. aug. 3. 10:34
 17/48 anonim ***** válasza:

Neked kell magadból többet adni vagy mutatni.

Ne erőszakoskodj mert az ellenkezőjét éred el

2018. aug. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 D-Mano ***** válasza:

Na, ez az- milyen képletet?...


Ilyesmi képletekre gondoltam, ezek ismerete nélkül kutyagumit sem ér az asztrológia:

[link]


Ha igazán érteni szeretnéd, akkor kezd el komolyabban tanulni az asztrológiát. Segítek: akkor vagy jó helyen a kutakodásban, ha már bolygókról (pl. Mars, Szaturnusz, Neptunusz stb.), házakról és fényszögekről is van szó legalább.

2018. aug. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:
Vagyis az is használ hogy olyan dolgot mondok el ami pl. engem rosszul érintett vmiért?
2018. aug. 3. 11:37
 20/48 anonim ***** válasza:
46%

Bátyám rák és elejétől kezdve "kimutatja" az érzelmeit. Idézőjelben van, mert olyan csapongó. Úgy értem, hogy talán lehet mondani, hogy érzelmesebb, de ugyan akkor meg egy nyomorék tahó és kicsit esetlenül teszi.

Illetve kicsit perverzebb is és én egy olyan emberre nem mondanám, hogy érzelmes, akit túlságosan befolyásol az érzelmeiben a szex. Tapasztalatom szerint ez inkább a nőkre jellemző, de igazából innentől kezdve az már nem is igazi érzelem. Amúgy alapjában véve elég sok nőies dolga is van bátyámnak.

Határozottan érzékenyebb és hisztisebb mint én és ezt egy percig nem tagadja ő sem. De az sem rák tulajdonság, hogy imádna szerepelni, meg a középpontban lenni, csak éppen igen infantilis és 1000-1 ember aki vevő a személyiségére. Az a tipikus eset aki nem tudja, hogy rajta röhögnek és nem vele.

Amúgy ragaszkodó típus és ha meg van követelve akkor hűséges. Amúgy simán lefeküdne mással is minta párjával, de a másik féltől sem követelné meg a hűséget. Elég érdekes felfogása van.

Soha nem tud disztingválni az erélyességgel sem. Amikor igaza van, illetve a párjának van vaj a füle mögött, vagy kéne visszavennie, akkor papucsot játszik a bátyám. Amikor meg nincs igaza, akkor meg agresszív paraszt tud lenni. Viszont ha egy tényleg magabiztos fellépést tapasztal, pl. tőlem, akkor meg tud rökönyödni és megalázkodik, vagy talán inkább egy pillanatig összetörik.

Rettentően lusta és félelmetes halogató.

A fentiek az összes kapcsolatában így voltak. Összegezve nem a legjobb mint pár. Van egy-két pozitív oldala, de több a negatív. Az őszinteség nagyon nem a sajátja. Hihetetlen színjátékkal próbálja meg meggyőzni magát és a másik felet is egy hazugságról, sumákságáról.

De ez most nem egy tipikus rák jellemzése, hanem a bátyámé, aki történetesen rák.


Oroszlán aszcendens


Nap a Rákban


Hold a Kosban


Merkúr a Oroszlánban


Vénusz a Ikrekben


Mars a Rákban


Jupiter a Vízöntõben


Szaturnusz a Skorpióban


Uránusz a Nyilasban


Neptunusz a Bakban


Plútó a Skorpióban


Ezek az elemzések mellesleg olyanok, hogy kb. bárkire igazak lehetnének, de jelen esetben annyira nem is igazak bátyámra. Ennyit az okoskodókról a részletes elemzéssel. De ismerek jó néhány embert, akinek a sablonos jellemzések ellenére konkrétan szinte semennyire nem igaz rá. Ilyenkor vajon mit szakértőznek?

2018. aug. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!