Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák férfival élők! A rák...

Rák férfival élők! A rák férfi mennyire mutatja ki ismerkedésnél vagy beszélgetésnél az érzelmeit és hogyan teszi azt?

Figyelt kérdés

2018. aug. 2. 23:52
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
44%

Jól értem, hogy egy Rák pasit szeretnél felszedni?


Az én férjem Rák, és nagyon egyszerűen mükődik.

Bárki, ismétlem bárki idős, fiatal sovány ,duci nő ránéz és még szépen is beszél vele, akkor ez halál szerelmes lesz bele.


Egész 20 évünk abból állt, hogy kereste az ideálist, mindenkiben a szépet látja.


Ha én bármi rosszat mertem rájuk mondani lekiabálta a fejemet, vagy pedig....


Az érzelmeit,hogy mutatja ki?

Egy virágos csaj szépen nézett rá , majdnem átmászott a pulton, és megd...ta. Előttem.


Tehát nagyon kimutatja az érzelmeit mindenkinek!!

2018. aug. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:
Igen jól érted.De őt nem ilyennek látom.Reálisan ihyekszem nézni a dolgokat és hiába volt ezelőtt a pasi előtt vagy 3 fiatalabb csaj,én is ott voltam,mégse rájuk figyelt.Az exével próbált féltékennyé tenni.Ha munkatárs volt mellettem ő azonnal féltékeny lett.Ha udvarló pasit küldtem l előtte a francba,ő csak mosolygott ezen.
2018. aug. 4. 15:48
 33/48 anonim ***** válasza:
30%

Jaaaj, igen így csinál az én férjem is másokkal.

Hódit,játszik, nem beszél a saját magánéletéről mert az titok.

Nem egyenes ember, viszont nagyon tud manipulálni mindenkit.


Ha megkap nem leszel neki izgalmas.És kell neki az új mindig.

Mindegy hogy nézel ki mennyire vagy ápolt, kedves.


Jaa és mindig megsértődik, nagyon érzékeny ha neki mondasz valamit, de ő bármivel sértegethet.


Én nem szoktam foglalkozni a horoszkoppal,de kinomban elolvastam, és tipikus Rák.


Amit leírtál azok után én azonnal elhajtanám.

De nem ismerlek téged,nagyon sok rafináltság kell hozzájuk, akkor tudod irányitani.


Én nem vagyok rafkos, nem akartam irányitani,

de végén derült ki, hogy mindig megcsalt.


És biztos vagy benne, hogy csak téged akar meghóditani?

Enyém megy reggel ide, este meg oda.

Mindig van neki tarsolyában hóditanivaló.

2018. aug. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
tényleg melyik megyében laksz:))))
2018. aug. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:

Szerintem a merleg arra dol h engem es nem egoizmus miatt mondom.Hanem azert mert van olyan munkatarsnom aki jatszott a hajaval,kellette neki magat es o nem foglalkozott vele,inkabb felem huzodott a pasi es maskor raszolt hogy ezt hagyja abba.Azota se vevo ra.

Amikor erosebben sminkelem magamat egy kicsivel,akkor a pasi kepes masodpercekig bamulni.

2018. aug. 4. 22:22
 36/48 anonim ***** válasza:
48%
9-es vagyok. ááá bonyolult nő vagy kérdező,lényegtelen dolgokról írsz... Sehol nem írtad le,hogy te hány éves vagy sem azt,hogy ő hány éves,,,Itt járunk a 4.oldalon,és most derül ki,hogy kollégád.Meg így az exe úgy az exe.Ne a múltja érdekeljen,múltad neked is van.És a te horoszkópodat le sem írtad...Nem vagy korrekt,és a legelső komentemnél egyből korrekten közöltem a koromat ,mindent.Egy szó jellemző rád: Bonyolító
2018. aug. 5. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
Työtyörögsz,és olyan dologról írsz,hogy játszott a másik nő a hajával...Ez tényleg fontos ? Ha komolyan gondolod akkor az alapokkal kell kezdeni.Te ennyi éves vagy,ő ennyi éves ,házas,elvált ,egyedülálló.Közölni az alap információkat,és utána a végére oda tenni,hogy te Mérleg vagy ő meg Rák...De ezt is leírtam már,hogy ne láss bele túl sokat,de te csak belelátod ráadásul akik nem rákok,és nem is férfiak azoknak válaszolgatsz.Egy ikrek vagy egy vízöntő marhára megtudja érteni a rákot...kb annyi az érzelmi inteligenciályuk mint egy krumplinak.
2018. aug. 5. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
48%
Le is íratkozom a kérdésről,most már nem érdekel.Látatlanban jobbat érdemel tőled az a pasi ! További jó työtyörgést troublemaker...Ez a zene rólad szól... https://www.youtube.com/watch?v=4aQDOUbErNg
2018. aug. 5. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 D-Mano ***** válasza:
100%

A kedves kérdező itt is próbál még több illúziót építgetni a maga kis illúzióvilágába, amibe, úgy látom, nagyon bele van már így is gabalyodva.

Nem lesz egyszerű így az élete. (Mondjuk lehet, hogy ez az illúzókba gabalyodás csak a szerelmi, párkapcsolati életére jellemző, ki tudja... de akkor meg ezen a területen lesz nehéz az élete)

Főleg nem lesz egyszerű, mert nem fogja elhinni nekem, amit ide írtam. Pedig, ha most rádöbbenne, erre az illúzióvilágra, amibe beleragasztotta magát, és, amibe jelenleg is még több illúziót gyárt- többek közt ezzel a gyakorikérdésekes párbeszédeivel- és elkezdene leszámolni vele, elkezdene azon erőlkődni, hogy a valóságot nézze, a valóságban próbáljon élni, akkor több évtizednyi problémától és több zátonyra futásra ítélt párkapcsolattól kíméletné meg saját magát.

De így, hogy Pécs térképére mered, úgy, hogy egy pillanatra fel sem néz belőle (ez lenne az illúzióvilágának hasonlata), és így próbál Szegeden közlekedni (ez lenne a valóság hasonlata), állandóan falakba fog ütközni, és egyszer egy autós lesz, akinek nem lesz elég jó a reakcióideje, és elüti. A kérdező pedig csodálkozni fog: "de hisz a térképen itt nem is volt autóúttest- hogyhogy elütott??" mert Pécs térképe nem jó Szegedhez, mert, ha az illúzióvilág térképéből tájékozódsz, az nem jó a való élethez...


De a kérdező nem fog hinni nekem. Mint, hogy azt is figyelmen kívül hagyta, amikor utaltam rá neki, hogy csak a Napjegyek ismerete egy KALAP SZ .RT sem ér az asztrológiában, mert az egész asztrológiai születési képletet meg kell vizsgálni.


Ha tippelnem kellene, van egy nehéz helyzetű Halak/ Neptunusz/ 12.Ház/ Hold/ Rák -esetleg több ezek közül. Ezek szoktak ilyen illúzióvilágokat létrehozatni egy emberrel, amivel aztán évtizedeket küszködhet vagy akár egy egész életen keresztül is. . .

2018. aug. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:

33-as részére válaszoltam.

Ha nem ismersz 9-es miből gondolod,hogy tötyörgök? :)

Csak feltettem egy kérdést,amire kaptam normális válaszokat is.Ha nem tetszik neked se valami,akkor nem kell erre jönnöd.

2018. aug. 5. 11:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!