Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák férfival élők! A rák...

Rák férfival élők! A rák férfi mennyire mutatja ki ismerkedésnél vagy beszélgetésnél az érzelmeit és hogyan teszi azt?

Figyelt kérdés

2018. aug. 2. 23:52
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező 19 óvatosan mondd el,nézd meg hogy reagál és csak finoman.
2018. aug. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:

9-es vagyok.A kérdező kérdése hozzám: #9 Ez miben nyilvánul meg?Mennyire mosolyogsz rá vagy keresed ilyenkor egy nő társaságát,hogy beszélhess vele?A gyengéit pl sírás,gyerek szoktad-e kérdezni?


Az a gond,hogy én most nem keresek párt magam mellé,jól elvagyok egyedül.Annyi a lényeg,hogy egy ismerkedés elején nem tárulkozom ki túlzottan.Volt olyan,hogy kitárulkoztam,és a nő nem értékelte.Akkor az nagyon fájt,és azóta óvatosabb vagyok.

2018. aug. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
76%
9-es vagyok.Annyival még kiegészíteném.Hogy ha szeretsz sütni főzni,sütiket csinálni akkor minden rák férfinak tetszeni fogsz,mert mi ezt imádjuk,ha a nő,jó a konyhában. :-)
2018. aug. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 Metionin ***** válasza:
A barátom rák és egy szentimentális pöts :D
2018. aug. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:

Akkor jó ha azt szeretitek rák férfiak

:D

Szeretek szerencsére. :)

2018. aug. 3. 17:38
 26/48 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. :)

Áltában rák férfiak milyen virágot szerettek?Kedvenc süti?

2018. aug. 3. 22:10
 27/48 anonim ***** válasza:
50%
Mindenfajta rak férfi szereti a fekete szegélyű piros rózsát és a marcipános enyhén mandulás félig átsütött hancsókot.
2018. aug. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:

Más színű rózsát is?

Nekem a rózsaszínű a kedvencem.

Almás rétes vagy hasonló?

2018. aug. 3. 22:52
 29/48 anonim ***** válasza:
78%

9-es vagyok.

Kérdező,szerintem a kérdésedre megadtuk a választ.

Egyébként túl sokat akarsz,kicsit telhetetlen vagy.

És túl sokat látsz a "Rák férfiba" annyira nem vagyunk különlegesek.Annó én is sokat láttam egy skorpió lányba,de csalódtam,ne járj így...

2018. aug. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
76%
Nem,más színű rózsát nem, csak amit leírtam. A rétest nem szeretik,csak ezt a fajta sütit.
2018. aug. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!