Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek férfi - Rák nő tapasztal...

Ikrek férfi - Rák nő tapasztalatokat szeretnék kérni? Úgy érzem tűz és víz, de nagyon szimpik vagyunk a másiknak.26L

Figyelt kérdés

35éves ikrek férfi 26éves rák nő vagyunk.

1 hónapja ismerkedünk, 150km-re lakunk, így szerencsére sokat tudunk beszélgetni, és nem rohanunk semerre.

Eddig 2 napot töltöttünk együtt.

Nagyon vonzódunk a másikhoz, de nem szeretném elkapkodni, mert kicsit tartok az erős személyiségétől. Én nagyon érzékeny és félénk vagyok, ő meg erős határozott szókimondó jellem. Kb ellentétek, de jól viseli, hogy nehéz velem :D

Nem vagyok horoszkóp mániás, de tapasztalataim szerint sok okosság van benne :)

Érdekelne, hogy mik a tapasztalatok ilyen párok esetében :) Köszönöm :)


2018. júl. 19. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem ikrek férfiként volt rák a párom. A mai napig tartjuk a kapcsolatot, nagyon kedvelem a személyiségét, ő is az enyémet, a probléma az anyukája volt annak idején🤔 Én csak jókat tudok róla mondani, azóta is nagyon kellemes a viszonyunk.
2018. júl. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Komolyan elhiszed, hogy a személyiség attól függ, mikor születtél? Jó isten, gyere le.....
2018. júl. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
2#: +1
2018. júl. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
0%
Hülye ezósok, ezó hülyék.
2018. júl. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hülye ezó ide vagy oda, az összes emberi problémámat sikerült megértenem a horoszkópok alapján, hogy elemzéseket olvastam. Tudom hogy nem minden a horoszkóp, de sokat segített már nekem eddig :)
2018. júl. 19. 11:29
 6/10 anonim válasza:
72%

Ami neked segített az a Forer-hatás

[link]

2018. júl. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 +1
2018. júl. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 D-Mano ***** válasza:
Borzalmas. A legtöbb ismerősöm Ikrek férfi, és mint ilyenek, otthonülő típusok és egy kicsit érzelgősek. Többször kifogtak maguknak Rák nőket, akik mindig ki akartak mozdulni, valamit csinálni, és még egy rendes szerelmes filmet sem lehett megnézni velük. Nem is alakultak jól sajnos ezek a kapcsolatok.
2018. júl. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Metionin ***** válasza:
Mi fordított felállásban (ikrek nő + rák férfi) 9 éve elvagyunk, bár hozzá kell tennem hogy egyikünk sem hisz a horoszkópban :D
2018. júl. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megérdemlik egymást
2018. júl. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!