Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Lányok, összejönnétek egy rák...

Lányok, összejönnétek egy rák férfival?

Figyelt kérdés
2018. aug. 4. 14:54
1 2
 11/20 anonim válasza:
100%
Én szeretem őket! A párom is rák csillagjegyu és a legjobb barátom is. Én bak vagyok.
2018. aug. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
43%
Nem. A rák ártatlan emberek millióit öli meg. Mi ez a beteg kérdés???
2018. aug. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
64%
Én biztos nem jönnék össze olyannal eleve, aki a csillagjegyet nézi.
2018. aug. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%
most pont tetszik egy, de egyikünk se hisz a horoszkópban...
2018. aug. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Most már nem, mert van egy kecském (a kínait szeretem jobban, no, a nyugatiban bika. mindegy, zsákmányállat a sárkány/oroszlánnak), de amúgy simán.


Viszont évek óta látom ezeket a kérdéseket és azóta képtelen vagyok elképzelni egy embert, aki a horoszkópot akár a 100. helyen is figyelembe veszi párválasztáskor... Nemhogy ilyen erősen. "Ó, kedvesem" - mondja a lány. "Fantasztikus vagy, érzelmes, kedves, jóképű, szerető s minden másban is pont nekem való. De mivel - sajna nem elég hamar, mert levettél a lábamról s elfelejtettem idejében megkérdezni - kiderült, hogy rák vagy, tudom, hogy nem illünk össze."

Ilyen tényleg megtörténik az életben? Mert az elég röhejes.

2018. aug. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

13.Nem Én nézem, a lány nézné aki összejönne Velem!


14. Akkor minek nézegeted a horoszkópját?

2018. aug. 4. 23:58
 17/20 anonim ***** válasza:

Amúgy én se értem, minek jön ide trollkodi, aki hülyeségnek tartja, és nem érdekli az asztrológia.űÉn se megyek pl. az autószereléshez, vagy a politikához, mert nem értek hozzá,és nem is érdekel.


Véletlenül épp Rák férfi a párom.33 éve ismerem, 31 éve a férjem.

Én se horoszkóp alapján válogattam.

Tehát ebből a szempontból,nem mérvadó, kinek mi a csillagjegye.

Ha már megismer, eldönti akarja e veled folytatni.

De nem hiszem, hogy van olyan elvakulót horoszkóp mániás aki egy neki szimpi pasit elutasít,mert pl. Rák.

Kérdező, nem vagy egy kicsit önbizalomhiányos?Visszahúzódó?Aki nem tudja elképzelni, hogy szerethetik?


Vagy félreértettem, és egy lány kérdezi, hogy milyen a Rák férfi, és érdemes e vele kezdeni?

Mert nem mindegy.

2018. aug. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
14. vagyok, nem nézegetem a horoszkópját, csak hát a szülinapját ugye tudom, azt meg tudom, melyik hónap melyik csillagjegyekben van. (régen hittem benne)
2018. aug. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Össze, minden álmom egy. Mármint egy bizonyos konkrét. És nem a horoszkóp miatt. Csak félrekommunikáltunk, és el lett szúrva minden. Ha tudnám, mit tehetnék...
2018. aug. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

10 es miert mondod,milyennek talaltad,rossz tapasztalatod volt vele?

17 vagyok.

2018. aug. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!