Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti összejönnétek olyan férfiva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan férfival/nővel aki más anyanyelvű? Valamennyire tudnátok beszélni, de nagyon sok mindent nem értenétek. (Nemet, kort írjatok! )

Figyelt kérdés
2018. jan. 22. 20:05
1 2
 1/17 Titkosnyuszifül válasza:
82%
Igen 17/L
2018. jan. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Esetleg csak akkor, ha folyékonyan beszélem az anyanyelvét, vagy ő az enyémet. Másképp értelmetlennek látnám. Az sem lenne az igazi, ha egy közös harmadik nyelvet beszélnénk(pl ő spanyol és angolul beszélnénk), mert nekem az angol olyan személytelen nyelv és egyikünk sem tudná az anyanyelvét használni. Igazából én lassan 5 nyelven beszélek, de így is csak magyarral jönnék össze, nekem kell, hogy párkapcsolatban az anyanyelvemet használhassam :D Egy fáradt nap után hazaérve nemis lenne kedvem idegen nyelven beszélni.
2018. jan. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ebben az esetben a másik fél az anyanyelvén beszél és neked kell igazodnod hozzá, szerintem nagyon nehéz, főleg hogy teljesen más felfogása van, kultűra stb...
2018. jan. 22. 20:11
 4/17 anonim ***** válasza:

Össze, de első körben nem terveznék túl komolyat. Bizonyos szintű vonzalomhoz és összetartozásérzethez nem kell szerintem a közös nyelv. Ha beszélek a saját kis dolgaimról és ÚGY néz, miközben egy szót sem ért az egészből, az jól esik. Ha teljes beleéléssel beszél valamiről, nekem úgy is tetszik, ha semmit sem értek.

Viszont hosszabb távon ennyi szerintem nem lenne elég.


25 F

2018. jan. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Miért ne? Nem tudod, hogy a leglényegesebb dolgok testbeszéd alapján jutnak el a másikhoz? Persze emellé szorgalmasan tanulnám az ő anyanyelvét és remélhetőleg ő is az enyémet.
2018. jan. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
Én pont ezt tervezem. 22/L
2018. jan. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
18%
A nok buknak a kulfoldiekre nem tudtad???
2018. jan. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%

Én összejöttem, bár én (majdnem) folyékonyan beszélem a nyelvét, néha egy-egy szót nem értek, de ez nem akadály. Ő tanul magyarul, bár még nagyon kezdő. Ha alap szinten beszélném csak a nyelvét, akkor halott úgy, de így bevállalható simán.


(Nem azért jöttem össze vele, mert külföldi. Hanem annak ellenére. Jókor voltunk jó helyen, volt időnk megismerni egymást és beleszerettünk egymásba. Ahogy ez egy magyarral is megeshetett volna.)

2018. jan. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

Ha lenne közös nyelv (angol, spanyol), amin anyanyelvi vagy profi szinten tud, annak ellenére, hogy nem az anyanyelve, akkor igen.


Amúgy nem, nekem nagyon nagy igényem van a beszélgetésre, változatosan kifejezni magam, sokat beszélgetni sok dologról, mély témákról... Ha ezt nem tudnám megtenni az illetővel, nem mennék bele. Még olyan magyarral sem vagyok hajlandó foglalkozni, akivel nem lehet egy jót beszélgetni, pedig az nem nyelvi, hanem mentalitásbeli különbség.

2018. jan. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
Lemaradt: 22N
2018. jan. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!