Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy olyan férfival akivel nincs közös témátok?

Figyelt kérdés
ő nem is nagyon erőlködik, tehát ha te nem beszélsz akkor csend van. te sem vagy a szavak embere ezért ha randiztok, akkor elég sok a kínos csend. kb 1.5 éve megy köztetek az a "valami" de még egyszer sem volt olyan hogy egy randin végig van miről beszélgetni. a beszélgetések értéktelenek, kifullad annyival, hogy ki mit csinált aznap.

2018. máj. 22. 19:27
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
** ha a neten ír, akkor a sziamizu? után szinte csak én írok ami elég kellemetlen. kb 1 szavas válaszokat ad, pedig ő ír mindig nekem. utána írja hogy "jó" velem beszélgetni. ha írom hogy veled is, akkor nem ír vissza (gondolom megsértődik)
2018. máj. 22. 19:30
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor az összejövés hogy jön fel, ha még beszélni sem tudnak? Azt meg tudják beszélni? :D El nem tudom képzelni. Hány évesek?

Én nem jönnék, az tuti...

2018. máj. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Biztos, hogy nem. Nekem elengedhetetlen a tartalmas beszélgetés a kapcsolatban. Annyi de annyi téma van amiről beszélni lehet! Tegnap pl vagy fél órán át arról beszélgettem a párommal, hogy milyen sunyin írják át a történelmet és hogy Colombus is amúgy milyen kis szerencsétlen volt hogy Kubát Japánnak hitte, meg hogy olyan dologban halt meg amit simán megelőzhetett volna ha gyümölcsöt eszik (ami meg rengeteg volt Amerikában és egy csomót vitt is Spanyolországba). Ja és a spanyolok is csak azért adtak neki hajót h hagyja már őket békén a hülye dumáival. :D
2018. máj. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

lány 21, a fiú 25.

a fiú akart összejönni de a lány időt kért, amit a fiú megértett, ezért megy 1.5 éve a randi, de semmi több.

2018. máj. 22. 19:33
 5/15 A kérdező kommentje:
engem nagyon bosszant ha valaki rám ír (alias érdekli mivan velem) utána pedig, nem ír vissza csak 1-2 szavas választ :D aztán ha megunom és én sem írok akkor "jó" velem beszélni :D
2018. máj. 22. 19:35
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Úristen, egyszer voltam egy ilyen sráccal, 1-2 hónapig randizgattunk, de az abból állt, hogy egy idő után csak kussban ültünk szinte egymás mellett, ha én nem szólalok meg, akkor csend van. Szerintem az ilyen pasiknak valami komoly kommunikációs problémájuk van, mert ez annyira kínos, hogy szavakba sem tudom önteni. Nem hiszem el, hogy ezt ők nem érzik, csak akkor minek hívnak randizgatni..?
2018. máj. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%

Jajistenem!! Szedd fel a tökeidet! Az időkérés azért nem 1,5 év! Állítsd döntés elé, kellesz-e neki vagy sem? Addig meddig tökörészel vele, amíg jön valaki és lecsapja. Ha valaki férfiasan a falhoz nyomja a vágy hevében, akkor tuti nem fog azon sápítozni, hogy időt kérjen...

Bocs, de te vagy a béna!!

2018. máj. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
5# már miért sértődne meg???
2018. máj. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ne pazarold rá az idődet, ez az ember vagy életképtelen és semmi önálló gondolta, kommunikációs képessége nincs, vagy egyáltalán nem érdekled, vagy tőled várja a szórakoztatást, de ő semmit nem tesz bele. Menekülj!
2018. máj. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
8. ismerem már annyira, hogy tudjam, ha nem ír vissza, megvan sértődve :D amúgy tényleg borzalmasan kínos ami köztönk megy.
2018. máj. 22. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!