Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen egy szerelmes bak férfi?

Milyen egy szerelmes bak férfi?

Figyelt kérdés

Napjegyen kívül a bolygói nagy rész a bak jegyében áll.


Viselkedés, érzelmek kimutatása miben nyilvánul meg stb?


2018. aug. 9. 16:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
9%
Nekem bak párom van, 3 hónapja vagyunk együtt eddig azt vettem észre hogy nagyon szenvedélyes, mindenben meg akar hallgatni, romantikus, és nagyon kanos ;)
2018. aug. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"3 hónapja vagyunk együtt eddig azt vettem észre hogy nagyon szenvedélyes, mindenben meg akar hallgatni, romantikus, és nagyon kanos" - Még... :-)

Bocs, ne legyen igazam, egy ismerősöm szintén ilyen a kezdődő kapcsolataiban, tavaly ugyanilyen lendülettel volt egy kapcsolata, amiből idén év elején ugrott át egy másikba, most még ott is nagy a lendület, de kíváncsi leszek, ezúttal meddig tart, amíg ugyanazt a forgatókönyvet zongorázza végig, szerintem a vége is borítékolható. :-) Vigyázz, nehogy te is így járj a te pároddal, ha mégis, jusson eszedbe, amit most itt írtam.

2018. aug. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
73%
El sem hiszem, hogy egy tucat személy itt arról társalog miként ítélnek meg embereket a születési dátumuk alapján. Lusták vagytok ismerkedni, vagy mi a probléma? Szerintetek tényleg befolyásolja egy ember személyiségét, hogy milyen csillagkép volt a legnagyobb szögben amikor világra jött? Na és mi van a tizenharmadik csillagjeggyel? Ugyanis mára már 13 váltogatja egymást, szóval ez a hagyományos naptár rég elévült, bár az egész ideológia szerintem idejétmúlt már vagy 19 évszázada. Nem kötekszek, mielőtt valami bika vagy bak sorsszerűen nekem ugrik, tényleg érdekel.
2018. aug. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 E.Noémi1997 válasza:
0%

Kb két hónapja flörtölök bakkal és én is a horoszkóphoz fordultam útmutatásért elmondom azt ami tapaszaltam meg leszűrtem belőlük! ☺️

-Viselkedése : közvetlen, a munka a mindene és munkájába nagyon precíz, szeret mindenben a legjobb lenni! Viszont nehéz úgy tényleg igazán a közelébe férkőzni, főleg nőként ha érzi hogy meg akarod hódítani... Mintha páncélja lenne és lehetetlen lenne róla levetkőztetni, idő kell neki főleg régóta egyedül van vagy megbántották! Inkább hallgat az eszére mint a szívére így lehet ha úgy érzi közelebb férkőztél hozzá akkor megpróbál picit eltántorítani. Iszonyat kitartónak kell lenni, de megéri mert a néha érzelemmentes, rideg maszk mögött egy iszonyat romantikus, szeretetéhes férfi mögött nagyon szerethető, megbízható férfi rejtőzik! Mellette biztonságba érzi magát egy nő !

-Ideálja : a fiatalabb nőket jobban szereti, szerintem ez abból fakad hogy szeret gondoskodni egy nőről de úgy igazán! Ha vele szeretnél lenni vagy legyél kicsit "elesett őzike" akin segíteni kell és támogatni tanácsot adni vagy légyél minimum olyan maximalista mint ő!! Elesett őzikeként olyan karakterű nőt képzelj el, aki iszonyat érzékeny akár láthatóan szeretet hiányos mert ragazkodik hozzá hogy ő legyen a családfő így vonzza az hogy ha tényleg kicsit szüksége van valakinek arra hogy gondját viseljék egy törékeny nőt lát benne és ez nagyon vonzza! A maximalista nőknél az esze dominál jobban, mivel ő is maximalista így egy ilyen nő mellett biztonságba feltud építeni egy szép biztonságos jövőt ahol család alapításra is sor kerülhet, ő olyan hogy mindig előre néz tervezget és ezért egy hasonló beállítotságú nővel erre tökéletes lehetősege van rá! Szereti azt is ha valaki teljesen az ellentéte így különlegesnek érzi a nőt akivel van,de amit említettem az elesett őzike és a maximalista az ideállja nincs nagyon középút!

- Az élet mellette : talán kicsit nyugisabb, de semmikép se unalmas! A munka a mindene így el kell fogadnod hogy a munka mellett te csak a második lehetsz az életébe, ez nem azt jelenti hogy elhanyagol csak a munka az élete része fontos számára hogy anyagi biztonságba érezhesse magát és téged is ha már komolyabb a kapcsolat! Nem tűnik tipikus romantikus alkatnak pedig az, viszont nem mindig mondja ki mennyire is fontos vagy neki! A tettek embere és inkább ott érződik sokszor hogy mit is érez igazán. Mélyérzésű, törődő tényleg eltudja kényeztetni a partnerét. Csókja finom, érzéki szereti ha a nyakát a testét puszilgatod. Mikor az erotikára kerül a sor látszik a szemébe a verseny szellem hogy ő legyen a legtökéletesebb szeretőd mind közül, rád fokuszál kizár mindent (itt jön képbe megint a maximalizmusa) szeret lassan haladni vár a pillanatra amikor úgy érzi hogy te is akarod őt és mindent megis tesz azért hogy kívánd! A tested minden rezzenésére oda figyel mert tökéletes akar lenni szexuális élet terén is, mint az élet bármely más területein belül is. Komolynak tűnik, megfontoltnak és bölcsnek mert az is, de ha valaki felhúzza az agyát akkor hirtelen és váratlanul robban pléldául : ha szeretett nőjére más szemet vet ugye bár, mert ragaszkodik társához az övé nem veheti el tőle senki! Intellektuális típus, igazi úriember nagyon kellemeseket lehet vele beszélgetni!

Így összeségébe csak annyit tudok mondani ha meg tudod hódítani, vagy elég kitartó akkor egy olyan kincsre találtál amit nem érdemes elengedni! 🙂

2020. szept. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!