Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik "jegyekre" jellemző...

Melyik "jegyekre" jellemző leginkább, hogy mindig ellésnek?

Figyelt kérdés

Szóval nem a napjegy szerint az emberekre, hanem ez melyik jegyekhez tartozó tulajdonság?


Köszi:)


2018. szept. 21. 08:45
1 2
 11/15 D-Mano ***** válasza:
Saját biza! :)
2018. szept. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Gratula! Nagyon jó! Üdv: egy 'Halak' az Alfa Centauriról Kelt:1002-ben, Szent Mihály havában.
2018. szept. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
10, 13 : nagyon kiralyak vagytok, koszi 😀😀
2018. szept. 23. 17:54
 14/15 anonim ***** válasza:

9#

Ez így ebben a megfogalmazásban korrekt. Ebbe nem köthet bele az se aki hisz benne és az se aki nem. Mivel az archetípusok egy felállított elméleti dolog, ami független dolog. De ezeknek a fogalmaknak van ugye van egy személyiségrajza. Azt meg mindenki eldönti, hogy hisz abban, hogy ezek a típusok valóban megvalósulnak a horoszkóp szerint, vagy sem.

Én amúgy nem hiszek benne, de ahogy kifejtettem a válaszod ettől még teljesen korrekt.

Én elvileg kos volnék, de mindenhonnan kések. Illetve régen sose késtem a munkahelyekről, viszont találkozókról elég keményen. Randikról is... Egyszer 1 órát várt rám a barátnőm, pedig 10 percre laktam :D Persze ő el is akart indulni, de én meg nem is tudom miért hittem, hogy mindjárt ott leszek.

Mostanra meg megfordult. Munkából folyton kések, de találkozókra meg pontosan megyek.

2018. szept. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Én Bak vagyok, de rám mindig a Nyilas illik. Az az aszcendensem.
2018. szept. 25. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!