Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Érdekelne, ki tartja befelé...

Érdekelne, ki tartja befelé fordulónak, Introvertáltnak, és ki kifelé fordulónak (extrovertáltnak) magát? Melyik napjegybe tartozol, azt feltétlen írd oda.

Figyelt kérdés
Kezdem én.Rák, és intro vagyok.
2018. okt. 4. 17:22
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
20, ez jó felvetés, bár nekem csak akkor stimmel, ha nem egyformán pontozom a bolygókat.
2018. okt. 7. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

En nem allitottam,h osszefugg a napjeggyel.

Sot ez erdekel,h mivel fugghet ossze.


Az altalanos jellemzesben szoktak irni,h pl.az Ikrek inkabb kifele fordulo.

Nem is nagyon lattam meg zarkozott Ikreket.

2018. okt. 7. 05:01
 33/41 anonim ***** válasza:
Tudtommal ha a horoszkóp felső féltekén van több bolygó, akkor extrovertált, ha lent, akkor introvertált a tulaja. De a 20-as hozzászóló pl. leírt egy tök más számítási módot.
2018. okt. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Ha a teljes képletet nézzük, az égitestek jegyhelyzete is sokat számít, mert egyes jegyekben jobban, más jegyekben kevésbé érvényesülnek a hatásaik, illetve az égitestek kapcsolódása. Pl. a Szaturnusz el tudja nyomni a Napot.
2018. okt. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 D-Mano ***** válasza:

Azok alapján, amiket eddig olvastam, a horoszkóp déli (VII-12.) vagy északi (I-6.) házaiban való bolygótúlsúly inkább az életfeladatok színterének szemszögéből utal az intro/extrovertáltságra.


Tehát a déli bolygótúlsúly inkább a konkrét, külvilágban végrehajtott tettek által megoldandó életfeladatokat takarja. Ezért megjelenik a kifelé, a külvilág felé fordulás szükségessége; és jobb esetben erre való belső késztetés is.


Az északi bolygótúlsúly pedig inkább a belső világban való munkálkodást követeli meg. Belső látásmód, gondolkodásmód, hozzáállás, érzelmi világ: ezeken való közvetlen munkálkodás. Ezzel pedig megjelenik a belső világ felé fordulás szükségessége; és jobb esetben erre való belső késztetés is.


A bolygók pólustúlsúlya pedig alapjaiban, karakteri szinten ad egyfajta intro/extrovertált jelleget. Ugye, negatív túlsúly introvertált, pozitív túlsúly extrovertált jelleget.


_______


A bolygóknak, tengelyeknek nem egyforma a pontértéke. A Nap, a Hold és az Aszcendens mindig több pontot kap. De ebbe jobban nem mennék bele, mert a bolygók pontértékének kiszámítása még nem teljesen tiszta számomra. Többféle rendszer is létezik belőle.

2018. okt. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

D-Mano, a kelet-nyugat tengellyel mi a helyzet? Mert amit az észak-délivel kapcsolatban írsz, azt én a kelet-nyugatival összefüggésben ismerem.

Igazad van, sok mindenben nincsenek egységes állaspontok.

2018. okt. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
mérleg szűz aszcendenssel általában introvertált, néha meg tudom lepni az embereket és akkor sokat beszélek :D
2018. okt. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Skorpió introvertált.

Párom kos ő kifejezetten extrovertált, szóval nem nagy hülyeség amire gondoltál kérdező.

2018. okt. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:
Oroszlán, félénk extrovertált
2018. okt. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Súlyosan introvertált, Nyilas
2018. okt. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!