Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért nem ír vissza egy...

Miért nem ír vissza egy bakjegyű férfi?

Figyelt kérdés
Régóta kedvel, de komoly kapcsolatot még nem akar. Ezt tisztáztuk is. Érzem, hogy szeret velem beszélgetni még sem keres már két napja annak ellenére, hogy a neten fent van.
2018. okt. 12. 12:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem meg a türelem sokkal hatékonyabb, mint két nap üresjárat után azon aggódni, hogy jaj, most miért nem ír, és akkor menjünk utána. Ezzel könnyen tényleg oda lehet kerülni, hogy az agyára mész a másiknak, mert azon aggódsz, hogy jaj, miért nem ír.

Aki meg játszmázás miatt nem reagál, az maradjon szépen egyedül.

Én azt mondom, mindenkinek van olyan időszaka, amikor egyedül kell hagyni, és nem kattogni, majd ír, ha ráér, esetleg ha egy hét után sem reagál, rá lehet kérdezni, de 2 nap nem a világ.

És írom ezt úgy, hogy én tényleg belecsúsztam ebbe a hibába, és megtapasztaltam az eredményét. Igaz, ki tudtam billenteni, türelemmel, de nem biztos, hogy mindenki ki tudná.

2018. okt. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
73%
Ezt írtam én is. Két nap némaság egy baknál tök természetes, és nem jelenti azt hogy nem érdekli a nő.
2018. okt. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
43%
talált egy "birkát" magának :D
2018. okt. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
43%
Az egy homár! Ne foglalkozz vele, találsz ezerszer jobbat!
2018. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
"Két nap némaság egy baknál tök természetes" - És akár bárki másnál is tök természetes lehet. Nem lehet napjegyre alapozni ilyen dolgokban.
2018. okt. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
67%
A kecskék nem tudnak írni.
2018. okt. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ilyen kedve van.
2018. okt. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Több oka is lehet - még az is, hogy tudtodon/akaratodon kívül te tettél valamit azért, hogy ez legyen az eredmény.

Természetes, hogy szerinted biztosan nem.

.

Sokakkal szeretk beszélgetni - ám nem akkor, amikor ők ezt elvárják, hanem mikor nekem kedvem van ahhoz a témához, amiről éppen vele lehet beszélgetni.

2018. okt. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
100%

Én érdeklődöm az asztrológia iránt és épp Bak jegyű is vagyok...

Azt tudom mondani, hogy tényleg jellemző ez a hallgatás erre a csillagjegyre, de nem szabad erre fogni a dolgot. Biztos, hogy nem csak azért nem csinál vagy épp csinál valaki valamit mert Bak.

Légy türelmes!

2018. okt. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Boribaby jól válaszokat adott.
2018. okt. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!