Rak jegy huseges?

Figyelt kérdés

Szerintetek? Sajat tapasztalatok rak napjegy vagy holdjeggyel kapcs ha valaki tudta/tudja a pontos szuleesi datumot?

Sajat magat is irhatja a valaszado..!!:))


En is rak vagyok... de oroszlan a holdjegyem..


2018. okt. 29. 12:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Csak ennyiből nem lehet megmondani.
2018. okt. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
Rák férfi vagyok és hűséges
2018. okt. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Akiket ismerek rákokat, általában nagyon családcentrikusak és hűségesek. De lehet, hogy csak véletlen :) Meg nem is tudom minden ismerősöm csillagjegyét.
2018. okt. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%

Én is hallottam ezt a hulyeseget, hogy a rákok családcentrikusak, meg hűségesek stb...

Én nem nevettem rajta, hogy én rakkent nem vagyok ilyen szóval ennyit az asztrológiárol.

Majd azt mondták, hogy én igenis családcentrikus vagyok, és hűséges, CSAK MEG NEM JOTTEM RA.


Én meg csak mosolyogva soha többet nem kerestem a társaságot...

És nem, ez azóta sem változott.


De azt sem ertem, hogy miben befolyásolja az az ember életét, hogy mikor szexeltek a szülei!?

2018. okt. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Utolsó, aszcendenstől is függ azért ez. És nem attól függ, mikor szexeltek a szüleid, hanem a születésedtől...


Annyi minden befolyásolja egy ember jellemét, személyiségét, hogy erre a kérdésre nem lehet válaszolni.

Lehet, hogy ráhúzható ez a horoszkópra, azon belül is a rákokra, mert többségében valóban hűséges, családcentrikus emberek vagyunk (én is rák csillagegyben születtem).

De ezek alapján egyálalán nem lehet bekategorizálni egy embert.

2018. okt. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Napjegy, ascendens, házak, egyebek, csak a napjegy semmit nem jelent, annyi, mint hogyha a tokról akarnánk megmondani, hogy milyen minőségű a benne lévő mobiltelefon.
2018. okt. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Kicsit tekintsetek mar ettol a tulzott szigorusagtol, tisztaban vannak vele jo paran hogy nem ennyitol fugg de egy altalanos es egyszeru kerdest tettem fel.. Ne bonyolitsatok mar tul, nem nyertek vele 10 milliot es a fejeteket sem fogjak levagni ha nem nezitek a napjegyhez a hazak es fenyszogek allasat.....
2018. okt. 29. 15:22
 8/23 anonim ***** válasza:
Akibe nagyon szerelmesek,azokhoz hűségesek.
2018. okt. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

En rak vagyok.. alapjaraton huseges de mindig meghagyom azt a kis kodot magam korul hogy ezt ne vegyek 100%ra... :-)


Rosszabb esetben eloterbe kerul az a tulajdonsagom hogy skalpokat gyujtok... nem feltetlen fekszek le veluk de jatszok nagyon beindit:-)

Ilyen egyszer volt az eletemben kapcsolatban hogy masok figyelme jobban lekotott az “otthoninal”... ezt gyorsan le is rendeztem magamban es szakitottam az illetovel...

2018. okt. 29. 15:31
 10/23 anonim ***** válasza:
59%
"de egy altalanos es egyszeru kerdest tettem fel.." - Ja, bocs, te a semmire vagy kíváncsi. Tudod, ez olyan, mint hogy valakitől megkérdezed, hogy szereti-e a gyümölcsöt, aztán visszakérdez, hogy melyiket, te meg felháborodsz, hogy ne menjetek bele a részletekbe, de közben, lehet, hogy szereti az almát, de a sárgadinnyét nem, meggyet meg nem ehet, mert arra meg allergiás. Tehát majd megmondja neked, hogy igen, szereti a gyümölcsöt általában, de ha te sárgadinnye/meggy tortával leped meg, ne csodálkozz, ha nem fog enni belőle.
2018. okt. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!