Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek a Skorpió...

Mi a véleményetek a Skorpió csillagjegyű emberekről?

Figyelt kérdés

2018. nov. 25. 08:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hehe én rémes tudok lenni :D

De csak azzal, aki átver/kihasznál.

Akit szeretek azzal önfeláldozó vagyok és piedesztára emelem.

Egy skori nő

2018. nov. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Általában messziről megmondom valakiről, ha Skorpió (férfi), mégpedig a szexuális kisugárzása miatt. Sok ilyen ismerősöm van, egyszerre vonzanak és taszítanak, vagy teljesen elkerülöm őket, vagy bármilyen jó viszonyt is sikerül kiépíteni, újra meg újra összeveszünk valamin.
2018. dec. 5. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

8-assal teljesen egyetértek!

Nekem a lányom, aki már felnőtt skorpió.Gyereknek tünemény volt.Jól tanult, szorgalmas volt, érzékeny, erős akaratú,vidám.Most is ilyen, nagy teherbírású,határozott jellem, roppant empatikus,túlérzékeny,segítőkész, önfeláldozó. Jól ki lehet jönni vele.

2018. dec. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13

Tiszta én😁

2018. dec. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
90%nak eszeveszett szexuális kisugárzasa van. Viszont a szexet meg a kapcsolatot tök külön tudják kezelni, szerintük lehet szexelni “ csak úgy” is akár egy tök idegennel is. Nem igazán tudnak szerelmesek lenni ebből kifolyólag, inkàbb később 40-50 évesen horgonyoznak le valaki mellett, de korántsem biztos, hogy örökre ;) ez inkabb a pasikra jellemző, a skori csajok családcentrikusabbak, és a delejes kisugárzasukat csak néha vetik be, ált. a kiszemelt pasi becserkeszésére és megtartására.
2018. dec. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!