Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a Kos csillagjegyű emberekkel?

Figyelt kérdés

2018. dec. 4. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
25%

apukám es húgom is kos..

ami előszōr eszembe jut az az hogy:soha nem ismerik el ha hibáznak, ės csak nekik lehet igazuk.


viszont amit elhatároznak azt vėgigcsinálják, magabiztosak

2018. dec. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
mindhárom barátnőm kos volt, és két jóbarátom is az. a világon semmi hasonlóság nincs köztük.
2018. dec. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
40%

Kos jelen 35ffi

Monogam huseges makacs fejjel a falnak

2018. dec. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%

Az 1-es hozzászólóval tökéletesen egyetértek.

Viszont meg lehet őket győzni arról, hogy nincs igazuk, de fel kell kötni a gatyát.

2018. dec. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Jók a faltörésben. Mink az épület bontásokhoz csak kosokat veszünk föl. A jelentkezési lapon van egy négyzet , amellé van írva , hogy tegyen bele egy iXet , ha ön kos , mert akkor felvesszük. Eddig minden jelentkező kos volt.
2018. dec. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 hosszúhajú ***** válasza:
23%
tipikus kos tűzjegy akit ismerek, szenvedélyes, az érzelmei uralják, sz...ik az értelemre, öntörvényű :) de az aszcendense simulékonyabbá teszi. na de ha az is kos :O :O jesszus :O :O
2018. dec. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Kos, Skorpió aszcendenssel jelen. :)

Nagyon sok negatívumot soroltak fel előttem, pedig én inkább egy erősen pozitív csillagjegynek tartom. Magamból kiindulva, lehet, hogy nagy a vágy önmagam érvényesítésére, de ez nem jelenti azt, hogy más embereken - pláne a szeretteinken - nem segítünk ugyanekkora vak önfeláldozással és önzetlenséggel, akár a végletekig.

2018. dec. 5. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Habár azt hozzá kell tegyem, hogy az összes Kos ismerősömmel kölcsönösen utáljuk egymást, még azokkal is, akikkel egy napon születtem (nem 1-2 emberről van szó). :D Szóval tényleg lehet, hogy elsőre durvának és érzéketlennek tűnünk. :)
2018. dec. 5. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ha igazán megismered a kosokat, akkor rájössz, hogy az egyik legjobb jegy. Hihetetlenül szeretetrevágyó, kedves, magabiztos , céltudatos emberek. Ha fontos vagy számukra mindent megtesznek érted, nagyon romantikusak es szeretetteljesek tudnak lenni. Mindig őszinték, és pozitívak. Ők nem fognak átverni téged, megbízhatóak. Nagyon mély gondolkodásúak véleményem szerint, és jól ellehet velük beszélgetni. Mindig bennevannak minden funban es kalandban. Szamithatsz rajuk mindig es mindenben es mindent amihez hozzakezdenek szenvedellyel teszik. Es szerintem oszinten mindenkinek szuksege lenne egy kos baratra . Egy pozitiv magabiztos felhuzo energikus emberre.

Ne es most johetnek persze a gyengebb pontjai . Valoban van egy hirtelen haragu oldaluk. Konnyeden duhbe jonnek, es olyankor addig ervelnek ameg meg nem gyoznek arrol hogy nekik van igazuk. De szerintem a kosokban megvan az az oldal is hogy betudjak latni ha nincs igazuk es bocsanatot tudnak kerni. Plussz amilyen gyorsan jon a haraguk olyan gyorsan el is illan. Emellett hihetetlenul turelmetlen emberek. Es ami meg rosszabb hogy ok nem varnak senkire de altalabna ra mindig kell. Szeretnek a sajat fejuk utan menni es nem igazan szeretik ha mas osztja be az idejuket vagy mondja meg hogy mit csinaljanak. Hatarozottan rossz tulajdonsaguk az onzoseg. Magukat helyezik altalaban eloterbe es a sajat karukra nem fognak masnak jot tenni altalaban.

Minden jegynek megvannak az elonyei es hatranyai is, de szerintem a kos jegyu emberek csodalatosak es mindenkinek szuksege van legalabb egy igaz kos baratra, szerelemre stb.

Remelem hasznos vt a valaszom :))

2019. jan. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Az exem kos jegyű. Életemben nem hallottam még senkit ennyit csalni és hazudni!
2019. jan. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!