Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák csillagjegyről tapasztalatok?

Rák csillagjegyről tapasztalatok?

Figyelt kérdés
pozitív, negatív?

2018. dec. 18. 23:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%

40 ev múlva elmondom, multimilliárdos lettem-e.

Egy rák csillagjegyű, aki nem érti hogy függ össze a születési idő az emberrel.


De majd lehet statisztikai adat leszek.

2018. dec. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22%
Nekem nem túl pozitív, családomban is van, illetve baráti társaságban is. De én nyilas vagyok, más csillagjeggyel szerencsésebb kapcsolat lehet belőle.
2018. dec. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
14%
Én bak vagyok. Tizeneve mondtam hogy rák férjem lesz. A párom rák, 7eve vagyunk együtt. Bár vmiert helyettem o a munkamanias. Viszont mikor született a kisfiunk konkrétan a szoptatás helyett bármit megcsinált. Tényleg családcentrikus. Ő a kevésbé erzelmes típusok közé tartozik. Azaz nem, nem úgy van, csak nem szavakkal mondja ki, hanem érezteti. Viszont ismerek meg egy rák pasit, vele is csak jó tapasztalataim vannak. Szóval én csak pozitívat tudok mondani. Mindketten halál nyugodtak.
2018. dec. 19. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
34%

Ikrek vagyok, negatív tapasztalat a rákkal!

Férjem rák, és minden csak látszat, a hűség , a családcentrikusság!!

2018. dec. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
11%
Az vagyok: csupa negatívat tudok mondani. Két végletben él: vagy nagyon család/embercentrikus, vagy az ellentettje, bár szeretne emberekhez közeledni (ez vagyok én). Intuitív, érzelmi hullámzás jellemzi. Amúgy nyugodt, de ki tudják hozni a sodrából (arra viszont idő kell). Akit nem bír, azzal 100%-ban távolságtartó. Őrzi a haragját.
2018. dec. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
37%

Nagyon tepernek, hogy elfogadják őket, és ha sikerül kialakítaniuk egy bensőséges kapcsolatot, akkor sem bírják a csipkelődést, azonnal megsértődnek és befordulnak ilyenkor. Ha van párjuk, akkor is van "tartalék", akit érzelmi szükségleteik nem megfelelő mértékű kielégülése esetén bevethetnek. Mindig másoktól várják a megoldást, el kell őket halmozni ajándékokkal. Azzal viszonozzák, hogy kivételesen nem durcáskodnak. Mintha még ő tenne nekünk szívességet azzal, hogy elfogadja, amit adunk. Ha nem találnak olyat, aki teljesíteni tudná a vágyaikat, akkor csalódnak az egész emberiségben és visszavonulnak, mondván, mindenki gonosz.


Ha szeret téged, akkor viszont gondoskodni akar rólad, csak azt is mindenáron. Meg sem kérdezi, hogy kérsz-e még egy kis nokedlit, de már nyomja le a torkodon. Igazi fojtogató anya. Nem lehet mellette kiteljesedni.

2018. dec. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
17%

Rák vagyok (24/N) párom szintén (32/F) :) hááát..:) először is, vorzasztó érzékenyek vagyunk, nagyon! Apró kis szófordulatokat tudunk úgy a szívünkre venni.. aztán amikor meg kéne beszélni a “gondokat” mindketten a másiktól várjuk a bocsánatkérést:) úgy gondolom, ezzel kinis merült a negatívum. Talán még azt hozzátenném, hogy a rákok próbálnak mindenkinek megfelelni. Kezdetben volt olyan gondom a párommal, hogy zavart az, hogy túl “kedved” és jófej lányokkal.. nekem ez fura volt, én nem smúzolok más fiúkkal, de kellett 2-3hónap mire rájöttem, hogy ő ilyen jófej típus, szereti ha kedvelik. Egyébként megbeszélés kérdése, ma már nem a legjobb barátnője minden második lány😃 egyébként imádjuk egymást, úgy gondolom jó a humorunk, értjük egymás -sokszor fekete- poénjait. Párom nagyon gondoskodó, még a sarki éjjelnappaliból is mindig kapok valami meglepetést. Kíváncsi vagyok, hogy fog viszonyulni egy babához:)


Ja még azt hozzátenném, hogy a barátomnak már volt egy házassága, majdnem 10éves kapcsolat volt, utána jött egy 4éves aztán én. Jóképű, népszerű férfi. De nem hiszem, hogy a csajozás lenne neki a legfontosabb. (Inkább túlságosan ragaszkodik egy társhoz)

2018. dec. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
32%

Utolsó mikor nősült meg a férjed? 14 évesen?

Bocs nem akarok offolnii

2018. dec. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
23%
Ha jól emlékszem azt írtam, hogy volt már egy házassága, ami egy 10éves kapcsolat volt. Ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy 10éven át hàzas volt. 17-27 éves koráig voltak együtt, ebből 21-27-ig házasok voltak.
2018. dec. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%
Hűtlenek, minden nő őket akarja, sértődősek, lelkileg instabilak, a nagy családcentrikusság csak kirakat, rettenetesek...
2018. dec. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!