Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nők, mit gondoltok a Vízöntő...

Nők, mit gondoltok a Vízöntő férfiakról?

Figyelt kérdés
2018. dec. 29. 13:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%
*aszcendensuket
2018. dec. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
32%
Hat a baratom bak vizonto aszcendenssel, en sokszor nem birom a lazado termeszetuket hogy mennyire lazan vesznek mindent es a tarsadalomtol elteroen viselkednek es neha megtudnam pofozni a baratomat ez miatt, le@rjak hogy epp mi van , ok kimondjak a frankot. Volt egy napjegyu vizonto ismerkedesem o meg folyamatosan panaszkodott es ez unalmas volt. Mindegyik sztem kicsit ugy kulonc, gyagyas de jo ertelemben. En merleg vagyok elvileg en jol kijovok veluk, az teny h viccesek es jol el tudunk beszelgetni de ez a lazadas nekem nem jon be. Foleg merleg reven h mindenre harmoniat akarok. Merleg oroszlan aszcendenssel 18/L
2018. dec. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
60%
Én is vízöntő vagyok, a férjem is (mellesleg asztrológus is). Nyilván nem csak a nap határozza meg a személyiséget, de az igaz, hogy a kötelező dolgok nyűgök számára és elég "antiszociális", rugalmatlan, a régi jó barátokért mindent, panaszkodik, hogy újak nincsenek, de nem tesz érte semmit. Amúgy egy nagyon intelligens és művelt ember, jókat lehet vele beszélgetni, de nagyon vehemensen nyílvánít véleményt és néhány dologban egyszerűen meggyőzhetetlen. Viszont (de ez valószínűleg a szűz aszcendensének tudható be) nagyon gondoskodó, házias és nem mellesleg mindent túlaggódik.
2019. jan. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
dec.29. 15:04 véleményével teljesen egyet értek, ezért felesleges leírnom. Annyival kiegészíteném, hogy a munkájukban rendkívül sikeresek, kiemelkedő intelligenciával rendelkeznek.
2019. jan. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Azt, hogy méggyszer biztos nem kéne!
2019. jan. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
#10 Én is kedvelem őket, szerintem is nagyon jófejek, jelenleg egy vízöntő pasiba vagyok szerelmes, ráadásul a nővérem, a nagyim és egy csomó barátom vízöntő, vagy vízöntő az aszcendense, úgyhogy meg lehet őket szokni, bírom őket. Hamar felkapják a vizet, önfejűek, de nem önzők. Én speciál bírom a konkurenciát.... Ja és halak vagyok.
2019. jan. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Voltam már párszor szerelmes, de életem igazi szerelme vízöntő. Már 30 éve tart.
2019. jan. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!