Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Leszbikus kapcsolat, rák és...

Leszbikus kapcsolat, rák és skorpió között?

Figyelt kérdés

2019. jan. 5. 21:25
1 2
 1/14 anonim válasza:
81%
Már a leszbikusok is homárok?
2019. jan. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
😂😂😂😂😂
2019. jan. 5. 21:39
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Ha azt mondjuk, hogy nem működhet rák és skorpió között, akkor szakítasz a barátnőddel...?
2019. jan. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Alárendelt Rák, domináns Skorpió. Cicaharcban 0:1.
2019. jan. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Dehogy szakitok :D nem hiszek annyira ebben, h ilyenek miatt szakitsak miközben meg teljesen jól megvagyunk :D csak szimplán kíváncsiságból tettem fel a kérdést
2019. jan. 5. 22:21
 6/14 anonim válasza:
25%
Én Skorpió nő vagyok...az eddigi pasijaim szerint életük legnehezebb esete... Egy skorpióval sose könnyű.
2019. jan. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%
Leszbikus vagyok, és ha a randipartneremről kiderülne, hogy hisz ilyen baromságokban, nem lenne természetes a mosolyom.
2019. jan. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

Ha csupán a napjegyet vesszük figyelembe, akkor összeillenek egymással, de (és itt jön az ezen az oldalon szinte már közhellyé vált megállapítás) a horoszkóp ennél azért bonyolultabb.


Ott van még ugyebár az aszcendens, holdjegy, fel és leszálló holdcsomópont, stb...


Viszont, ha ezek ismerete nélkül is jól kijöttök egymással , akkor - valószínűleg - a bolygók állása is kedvező a kapcsolatotok szempontjából! :)

2019. jan. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

6os: sajnos ezzel tisztában vagyok, hiszen én vagyok a skorpió :D

7es: nem randipartner, már egy jó ideje együtt vagyunk és fentebb említettem, hogy csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést, nem igazán hiszek ilyesmiben :)

2019. jan. 6. 11:06
 10/14 anonim válasza:
31%
Egyébként meg szerintem se higgy benne túl megrögzötten, mert azzal meg kinevetteted magad. :) Hozzáteszem, oké, hogy skorpió vagy, de mindenkiből van nehéz eset vagy "ligthosabb" természet. Nem csillagjegy-függő.
2019. jan. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!