Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Leszbikus kapcsolat, rák és...

Leszbikus kapcsolat, rák és skorpió között?

Figyelt kérdés

2019. jan. 5. 21:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
10es, ezzel teljesen egyetértek. Én úgy vagyok vele, h néha ha feldobja a net beleolvasok vagy nagyon ritkán rakeresek.. Neha igaz, de legtöbbször full kamu az egész :D mindenki nyugodjon meg nem hiszek az ilyesmikben :D
2019. jan. 6. 15:15
 12/14 anonim ***** válasza:
60%

A rak meg a skorpio kozott nincs fxszmeregetes vagy itt epp maskepp, ez sokkalta erzelmi kapcsolat mint hatalmi parbaj mint pl a tuzjegyeknel ezzel ellentetben.....


Szerintem osszeillenek hasonlo a latasmod hasonloan elik at a helyzetet mindketto empatikus... kotoszkodni pedig mindketto tud a masikkal..!!:)

Rak no

2019. jan. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Long Forgotten Son válasza:
Egy rák meg egy skorpió lehet leszbikus?! Akkor már nem lepődök meg a homopingvineken, sem a nekrofil delfineken... beteg állatok XD
2019. jan. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hehe. Pont össze illenek az ízelt lábúa.
2019. jan. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!