Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Azt miből lehet látni hogy az...

Azt miből lehet látni hogy az adott személy mennyire hűséges?

Figyelt kérdés

A hűséget mi jelöli? Mire kell figyelnem egy kepletben ha meg akarom tudni mennyire hűséges. Mekkora a hajlama a megcsalasra? Mennyire megbízható.


Valahol olvastam hogy ezt is ki lehet következtetni a születési képletből. De nem tudom hogy pontosan mit kell keresni.


Illetve a másik hogy honnan lehet látni párkapcsolati horoszkópnál hogy komoly érzelmei és tervei vannak? Mik azok a kapcsolodasok? Szögek?


2019. jan. 13. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Felejtsd el ezt a marhaságot és lépj ki a való világba.
2019. jan. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 grafno ***** válasza:
100%
Mindig egy bezárt szobában hagyod egyedül akkor van esély, hogy hűséges marad.
2019. jan. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Íjj ebből lesz dolgozat matekon?
2019. jan. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
70 év felett már esélyes, hogy hűséges marad, illetve férfiak esetében onnantól, hogy teljesen impotens lesz.
2019. jan. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
meg kell ismerni a személyt
2019. jan. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A horoszkóp alapján sok mindent megtudhatsz az adott emberről, de csak ha a teljes születési képletét nézed (neten vannak jo kis oldalak ahol ki lehet szamolni , szuletesi ido, perc, helyszin alapjan). Viszont a horoszkop is olyan hogy nem feltetlenul minden egyes dolog igaz , mivel egy embert sok minden mas is befolyasol aban hogy milyen , nem csak a horoszkopja, hanem a kornyezete, helyzete, szemelyisege stb.


Szeirntem nincsenek nagyon ilyen jelek amikre kulonosen odafigyelhetsz. Megismered es idovel megbizol benne.

2019. jan. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mi lenne ha olyan aki jó nagy baromságnak tartja ezt az egészet az nem kommentelne???? Engem ami nem érdekel és nem hiszek benne arról nem olvasgatok és főleg nem szólok hozzá.


Idióta emberek hihetetlen mennyi feles energiát tudnak egyesek a másik ok nélküli bántásába piszkálásába ölni..


Ez mire jó?? Mindig elborzadok ettől. Tartsuk már tiszteletben a másikat, a másik életét, a másik gondolatait!

2019. jan. 17. 15:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha szeret, akkor hűséges marad.Ha nem szeret, akkor hadd menjen.De ebben a képletben az is lényeg, te milyen vagy hozzá.
2019. febr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!