Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos fiút hogyan szerezzek meg?

Kos fiút hogyan szerezzek meg?

Figyelt kérdés
Milyen tulajdonságok fognak meg egy kos jegyű fiút egy lányban? Magabiztosság? Hagyjam hogy kezdeményezzen? Stb.

2019. jan. 14. 00:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%
Szóval bár azt mondtad, hogy ne a horoszkópot bírálják, de muszáj leírnom, mert úgy gondolom számodra ez is információ lehet. Az a helyzet, hogy a családomban több olyan személy is van aki a kos hónapjában született. De egy dolog biztos nincs ugyan olyan ízlésünk. Bár néha néha elolvasok egy-egy horoszkópot nem hiszek benne. Az ízlés világokat pedig nem hinném, hogy az határozza meg. Mint említettem nem ugyan olyan az ízlésünk ha ezt számszerűsítjük akkor 4ember teljesen különböző világgal (lehet hogy van 1-1közös de nem olyan hogy na az mind a 4nek)
2019. jan. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
66%
Ne horoszkóp alapján válassz fiút.
2019. jan. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Hogyha valaki kivsit jobban utana olvas, es erdekli a dolog akkor jobban tud itelkezni ilyen temaban. Termeszetesen nem minden kos jegyu ember lesz ugyanolyan. Eleg egyhangu es unalmas vilag lenne ha osszesen 12fajta ember letezne. Nagyon sok bolygonk van es azokhoz tartozo jehyek, hazak. Ez mind meghatarozza az embert, persze emellett meg sok mas is befolyasolja az ember szemelyiseget mint ahogy mar mondtam.

Lehet hogy valakinek kos a napjegye de minden mas ettol magyon eltero, akkor nem a kos jegy tulajdonsagai lesznek meghatarozoak. Nezz utana kicsit talan talalsz egy par erdekes dolgot (szuletesi horoszkop kalkulalas)

2019. jan. 15. 13:20
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én kos vagyok. Én nem érzem magam olyan személyiségnek. Akik hisznek benne ismerőseim közül, azok szerint pedig igenis olyan vagyok. De szerintem nem ismernek eléggé.

Ami igaz rám, de ez bárkire az lehet, hogy tényleg nagyon makacs tudok lenni és olykor hirtelen vagyok és gondolkodás nélkül, hirtelen felindulásból cselekszem. Ez nem csak emberekkel való kapcsolatokra igaz. Aztán az, hogy számomra tényleg nagyon fontos az őszinteség. Minden irányból és ez nem csak úgy ahogy a legtöbb embernek közhelyként, hanem számomra tényleg mindent jelent. Sokan ugye csak ezt mondják, de se nem őszinték és valójában nem is vágynak az igazságra feléjük nézve sem. Én pedig mint egy bináris rendszerben csak a true or false mutat utat a világunkban, ami elsőre a teljes káosz. Ebben csak ebbe tudok kapaszkodni. Valóban eszementen bele tudom lovalni magam dolgokba és nagy tűrőképességgel elvakultan csinálom, de könnyen ki lehet zökkenteni és elvesztem az érdeklődésemet, motivációmat. Hiúnak pedig nem vagyok hiú, csak minimálisan. Elég nehéz megsérteni is éppen ezért, viszont én könnyen megsértek másokat, mert magamból indulok ki reflex szerűen. Az önirónia pedig a kedvenc szórakozásom.

Viszont alapból nem vagyok vakmerő, annyira nem igénylem a változatosságot és mások számára már túlzottan is lojális vagyok mindenhez és mindenkihez. Nem vagyok egyáltalán annyira versengős, alapvetően teszek rá. Bár ha valamiben mégis feltámad bennem, akkor azért elismerem, hogy beberserkelek:D

Ami meg részben nem személyiségbeli, hanem testi adottság része is a tűrőképességem. Az szó szerint igaz rám, hogy ha a fejembe veszek valamit, akkor nem igazán veszem észre azt sem, hogy ténylegesen 100 sebből vérzem. Vagy, hogy egy átlag ember fizikailag már rég nem bírná azt a terhelést. De ehhez testi adottságok is kellenek. Szóval magasabb fájdalomküszöb és alapvető fizikai erő stb.

Ha a megfogható dolgokat nézem, akkor ami megfog egy lányban az, hogy tényleg legyen vidám és élettel teli, de ne legyen túl pörgős sem. Ne legyen túl nagyszájú és indokolatlan magabiztossága sem. A nyíltság és az őszinteség evidens, hogy nagyon fontos. Nyilván 100%-os őszinteségen nem várok el senkitől. Lehetetlen is. Aki azt mondja, hogy mindig őszinte és sohasem hazudik, az már hazudik és ez rám éppúgy áll. Gyakran amúgy azzal keltették fel az érdeklődésemet lányok, hogy valami nagyon szép és emberi gesztust tettek valaki iránt az orrom előtt. Ha valaki emberségesebb, vagy önzetlenebb a hétköznapinál, az nekem mindig felkelti a figyelmemet. Továbbá hajlamos vagyok még arra, hogy kicsit "apáskodjak". Könnyen kihozza valaki belőlem, hogy gyámolítsak. Az elesettség is felkelti a figyelmemet és ez pedig könnyen átcsaphat vonzalomba.

A kezdeményezés pedig nem meghatározható, csak egyénenként esetileg lehet részletezni. Alapvetően azt mondanám, hogy éppen a lassú haladást szeretem egy bizonyos pontig és inkább én kezdeményezzek. De utána meg már az tetszik jobban, hogy ha begyorsul a dolog. Viszont voltak és vannak olyan esetek, amikor tetszett, hogy a lány kezdeményez nem is kicsit, de ilyen esetekben én belőlem sem a lassú haladást hozták ki. De ezek ilyen hirtelen elemi vonzalmak. Mellesleg ezt az utóbbi esetet én nem tartom olyan sokra. Csak adott pillanatban jó. És ismétlem, hogy nem minden esetben tetszik, hogy ha egy lány rámenős.

Őszintén szólva, én egyáltalán nem hiszek a horoszkópban, de szerintem ez most lényegtelen. Ha te hiszel benne, akkor én megtehetek annyit, hogy kos jegyűként leírom magamat és hogy engem mi fog meg egy lányban. Te pedig ahhoz kezdesz ezzel, amihez szeretnél.

2019. jan. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt az utolsonak
2019. jan. 17. 16:42
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem a párom kos.

Én tüzes jellem vagyok, elég erős (szexuális) kisugárzással, emellett jószívű, törődő és figyelmes vagyok.

Nem árt az sem, ha bírod a kos pörgős tempóját, de ha szüksége van rá te biztos menedéket nyújtassz ahhoz, hogy megpihenhessen.

(Bár ez inkább már a megtartás sem mint a megszerzés része).


Amúgy igen érdemes hagynod, hogy ő csapjon le rád. Hagyd "vadászni" légy egy picit mindig titokzatos

2019. jan. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!