Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A vonzás törvénye hogy működik...

A vonzás törvénye hogy működik? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Most tényleg nem értem hogy mi van... leírtam papírra amit akarok gondoltam rá elképzeltem hogy beteljesül a "kívánságom" mindennap gondoltam rá...erre sehol semmi de amint azt mondtam magamba hogy áhh hagyjuk az egészet hülyeség össze gyűrtem a papírt basszus 5 perc mulva meg történt amit szerettem volna... akkor most ez forditva működik?...

2019. febr. 1. 07:07
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Gravitációs erő = G (m+M)/D²
2019. febr. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fordítva működik, csak megtapasztaltad azt, amit sokan mások is: amikor a vágyaddal kapcsolatban már nem az akarás és az elvárás működött benned, hanem az elengedés, akkor teljesült.
2019. febr. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Sehogy sem működik, fogd már fel! :) Nagy marhaság az egész!
2019. febr. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20%
Negyedperc alatt megcáfolom én az egészet. Láttam a filmet, na és mi van a kellemes csalódással? Jaj biztos megbukok a vizsgán, éjjel nappal csak erre gondoltam mert nehéz, és utólag semmitől se kellett félni. De mindenki saját maga is biztos már átélte, hogy valamit elkönyvelt ilyennek-olyannak és nem az történt. Ez az egész rosszul van értelmezve, ilyen formában nem működik, hogy elég gondolni és kész, akkor hány milliomos rohangálna az utcán? Az egész inkább arról szól, hogy ne mondj le az álmodról és valósítsd meg, de most az hogy arról álmodozol semmi pluszt nem tesz hozzá, ha valaki nagyon akarja pont azért fog elérni valamit mert érdekli, szeretné, tesz érte.
2019. febr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igazad van köszönöm a válaszod!
2019. febr. 1. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!