Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas férfi vélemények?

Nyilas férfi vélemények?

Figyelt kérdés
h,o,r,o,s,z,k,o,p e,z,o,t,e,r,i,a, c,s,i,l,l,a,g,j,e,g,y,
2019. febr. 20. 19:59
 1/7 anonim válasza:
75%
R,o,s,s,z, k,ø,c,s,ø,g, m,i,n,d.
2019. febr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
53%
XDDD ELSO NEMBIROMXDD
2019. febr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%
Egyetértek az elsővel.....
2019. febr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
74%

Jaj, azért nem olyan rosszak ők :)))

nekem a párom nyilas, már 7 éve:)

nehéz velük az biztos. Hirtelen haragú, öntörvényű, makacs, és hatalmas az egója. Féltékeny típus, viszont jaj neked ha ezt a szemébe mered mondani, a nyilas pasi viszont egyáltalán nem birja a féltékenykedést, a hisztit, és ha egy nő nyomul. Ő szeret kezdeményezni, udvarolni. A lényeg, hosszú póráz, bizalom, hűség, támogasd mindenben , és örökre melletted marad. Természetesen ez csak az én véleményem, biztosan akad olyan nyilas akire ez egyáltalán nem jellemző .

2019. febr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

[link]

Ő nem olyan rossz

2019. febr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Nyilas férfi vagyok. A véleményem az, hogy ha horoszkóp alapján akarsz párt találni, akkor rosszul csinálod. Az emberek különbözőek, de megismerhetőek beszélgetéssel, eszmecserével. Horoszkóppal nem. Nem próbálj csalni a megismeréssel, nem fog menni és rába­szol.
2019. febr. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Na az előző 100% nyilas volt. Következetes, szeptikus és kioktató, de többnyire segítő szándékkal.
2019. márc. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!