Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek melyik csillagjegy...

Szerintetek melyik csillagjegy a legjobb az ágyban?

Figyelt kérdés

Indokoljátok is meg légyszi.


Kezdem:Mérleg

Mert nagyon gyengéd, szenvedélyes és romantikus.


Én skorpió vagyok egyébként. 18/L

A csillagjegyetek is írjátok meg ha kérhetem



2019. márc. 4. 20:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
68%
Nem a csillagjegy határoz meg valakit
2019. márc. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
73%

Szűz. Figyelmes, romantikus, maximalista és aprólékos

Bak nő vagyok.

2019. márc. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%

Attól függ, mit számítunk jónak? Hogy szenvedélyes? Kreatív? Figyelmes? Vad? Gyengéd?

A lényeg, hogy mindenki megtalálja a neki megfelelő partnert.

2019. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%

Aki a kérdésedre kimerítő és megalapozott választ tudjon adni, annak a nőnek minimum 12 különböző csillagjegyben született férfival kellett, hogy dolga legyen az ágyban. Szerinted milyen nő lehet ő?

Mérleg/F

2019. márc. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%
Én magamat az átlagosnál valamennyivel jobbra ítélném és mérleg vagyok.
2019. márc. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 peca1000 ***** válasza:
80%

Skorpió.


Nincs szükség magyarázatra,mert egyértelmű. :)


Én is az vagyok! :)

2019. márc. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
39%

majd pont azt kérdezgetem, hogy milyen csillagjegyű a partnerem.

csak azt tudom, hogy durva vagyok. van akit ez izgat.

felesleges a kérdésed, mert mindenki másmilyen és mást szeret.lehet hogy dúrva vagyok de nem szeretem ha más durva velem.de ez is változó.

szerintem nem a csillagjegyek határozzák meg ezeket a dolgokat. sőt semmilyen dolgokat nem határozza meg a csillagjegyeink.

csak néhány tulajdonságainkat. én skorpió vagyok. rég megfigyeltem hogy más skorpió teljesen más hozzám képest. több vízöntővel és mérleggel ismerkedtem már mmeg. teljesen különbözőek személyiségilegnem a szexre gondolok. nem a szexuális teljesítményének kell a legelsőnek lennie. eleve elég állatiasan hangzik a kérdésed. mind a szexualitással, mind a csillagjegyek szempontjából. az hogy állatövi csillagjegyeink vannak még nem jelenti azt hogy azok az állatoknak a tulajdonságaival vagyunk felruházva. plussz ott van ugye a vízöntő és a szűz. máshol pedig más állatok vannak pl: japánban nyúl, kígyó stb.

van ahol fák vannak, van ahol elemek, kitalált lények pl. sárkány stb.

ha téged csak ez érdekel vagy csak ez az első hogy ki milyen szexuális akkor.....18 évesen te milyen lehetsz??????????????????????????

ha téged másoktól csak ez éltet akkor más csak arra gondol hogy iszonyű könnyen kapható vagy. nem hinném hogy érdekelné hogy te milyen vagy az ágyban. csak legyél ott s kész.sem a csillagjegyed, sem a személyiséged nem érdekli mást.

tehát...mint skorpió a skorpiótól. az a legdurvább hogy engem is ilyennek adsz be.

én hűséges típus vagyok.

2019. márc. 5. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%

Télen az, amelyik a paplanod huzatán van.

Nyáron is, csak nem kell bele a paplan.

2019. márc. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Szerintem a bika....:)

A statisztikai adatokat illetoen ket bika pali, 2 vizonto, egy szuz es egy nyilassal voltam mar egyutt...

Illetve vagyok meg egyutt is a ket bikabol az egyikkel...

Szerintem a legjobbak..! Igenyben es minosegben mi egyezunk......:)

Rak no(bika aszc)

2019. márc. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%

Skorpió, Bika, és Rák.

Skorpió aszex kirãlya / királynője de vele vigyázni kell vele mert mohó és gyors tempót diktál,cserébe , ha megadod neki, amit akar, a végletekig tud kényeztetni.

Bika - őa figyelmességével, az érzékiségével hódít. Az előjátékra odafigyel, szereti a hosszas becézgetéseket, simogatásokat. Ha nő, tuti, hogy a legfinomabb anyagú fehérneműben csábít.

Rák -még ő is felfér ide, mert bár azt honné az ember, hogy visszahúzódó, félénk.....de ha megbízik a parnerében, mindenre nyitott, kisérletezőkedvű, érzéki.

2019. márc. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!