Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Érdemes lenne-e megprobalnom...

Érdemes lenne-e megprobalnom egy kos jegyű férfival?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre,hogy mostanában azok,akik bejonnek nekem kulsore,azok mind kosok.

Én ikrek nő vagyok.

Nem tudom mennyire sikeres ez a párosítás,de parkapcsolatban egy olyan ferfit keresnék,aki domináns,erős, védelmező,tipikus kos.

A temperamentumuk is bejon és valahogy mindig kifogom őket.

Volt is egy kos régen,aki nekem nagyon tetszett,de sajnos nem ismerem őt.

Én egyébként ikrek létemre elég csendes, visszahúzódó vagyok,nem vagyok egy nagy beszédes.

Az aszcedensemre is ikreket adott ki.



2019. márc. 7. 23:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
62%
#7: Nevetünk is.
2019. márc. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
33%

Lassan 10 éve vagyok a párommal együtt. Fogalmam sincs mi a horoszkópja es nem is érdekel.

Nem ezen múlik, hogy milyen lesz a kapcsolat köztetek. Lehet valaki x csillagban született és egy büdös bunkó, aki szarrá csal.. Míg egy másik férfi, aki szintén ugyanabban a csillagjegyben született egy figyelmes, romantikus alak aki boldoggá tesz..

Nem lehet bekategorizalni az embereket az alapján, hogy mikor születtek.. Nem az határozza meg a személyiséged..

Szerintem engedd el ezt a horoszkópos dolgot és az alapján dönts hogy hogy jössz ki a másikkal

2019. márc. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
61%
Ha nem az érzelmek, hanem a horoszkóp vezérel, nem párod lesz, hanem csak valaki, akivel összefekszel.
2019. márc. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
32%
Nem.
2019. márc. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
59%

A kos pasik akiket ismerek, mind csapodár nőfaló.

Az iker nőkről nem tudok semmit.

2019. márc. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
59%
Régen nem hittem a horoszkópban. Egy ideje viszont már nézegetem. Nagyon ráillik az emberekre. Az én férjem kos. Nagyon kell hozzá alkalmazkodni, de mindig számíthatok rá. Már 32 éve vagyunk együtt.
2019. márc. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
18%
Kis jegyű? Ja kos! Akárhogy is nézem, mazo vagy, te kis csintalan! :) Anyajegyet izgatni? No-no... :) De ha a felöklelést választod, bátor fétisre vall! Adok egy másik tippet: esetleg bika... További alternatívák: beöntés a vízöntőtől. A mazochisták vágyálma viszont a ráááák. :)
2019. márc. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Anyukam ikrek apukam kos...!

Kulso szemmel nem konnyu kapcsolat az oveke, foleg Anyukam nehez termeszete miatt! Nem tudjuk a tobbi jegyet sajnos de az ikrek sarkallatos negativ tulajdonsagai is 100%ban igazan ra.

Kotekedo, kritizalo, allandoan fecsego es csak mondja mondja mondja meg azutan is miutan ott hagytad... izgaga jegy, anyagias de a penz kifolyik a keze kozul.. apum kos bak holddal.. munkabirasa 200% es midnent megtenne ertunk, meg anyukamnak a baromsagait is csondben elturi ha tudja h besokall tole inkabb elmegy lehiggadni vmerre.. az ikreknek a lelkesedeset atrakja a kos tettlegessegebe es pozitivan hat a kapcsolatra csak egy ido utan sok lesz hogy az ikrek csak dirigal mig a kos jegy viszi a hatan az “elvarasokat”.

2019. márc. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Oroszlán vagyok, nekem több kos ismerősöm van mindenkivel jól kijövök. A kosról egyébként is azt tartják, hogy jó természetűek a barátságban. Persze egyéb dolgok is számítanak, tehát az, hogy kos semmit nem jelent
2019. márc. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ikrek eléggé hasonlít a kosokra.

Amúgy igaz rájuk amit írtál, de nem árt egy nagy adag türelem sem velük szemben.

Nekem ia kossal van a legcsodálatosabb párkapcsolatom

(Bár én skori vagyok)

N

2019. márc. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!