Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfival szakítás...

Skorpió férfival szakítás után újrakezdés?

Figyelt kérdés

Bő egy hónapja elköszöntem egy skorpió jegyű férfitól. Párkapcsolatnak nem nevezném azt, ami köztünk volt (ráadásul távkapcsolat), viszont az elején eldöntöttük, hogy megpróbáljuk. Elég sok nehézség volt, azok eredményeként döntöttem úgy, hogy elengedem. Tudom magamról, hogy nekem is volt részem abban, hogy így alakult, mindazonáltal a legjobb szándékkal és türelemmel próbáltam pozitív irányba "vinni" a dolgot. Bármennyire is szerettem volna, nem jött össze, és bármennyire rosszul esett neki, én belefaradtam abba, hogy több hónapig adtam bele 100%-ot, mégis teljesen úgy éreztem, hogy egyedül hagyott ebben az egészben.

Az utóbbi egy hónapban elég sok mindent átgondoltam, és úgy döntöttem, hogy próbálok nyitni felé. Nem amiatt, mert "nem jó nekem jelenleg egyedül", hanem mert ő hiányzik számomra. Így hát írtam neki, amire válaszolt, és ezt folytatta több levél - bár olyan témában, amiben a személyem teljesen irreleváns. Ezt egy hét levélváltás után jeleztem neki, hogy nem zavar az ilyen jellegű leveleivel, de én nem emiatt próbáltam nyitni felé. Erre reagált, hogy tudja, legalábbis sejti, és igazából örül a nyitásnak, majd másnap kezdeményezte, hogy beszéljünk. Lehet rosszul tettem és sokan most önzőnek fogtok tartani, de meg írtam neki, hogy örülök a kezdeményezésnek, és a szívem azt súgja, hogy beszéljünk, mindazonáltal egy óriási kérdőjel van bennem,mert nem tudom, ő mit szeretne. Én nem szeretnék hamis illúziót vagy reményt magamnak, így szeretném tudni a választ, még ha az elutasító is. Ez volt pár napja, azóta rádiócsönd van részéről :)

A kérdésem csak annyi, hogy ilyenkor vajon mi járhat a fejében, hogy nem válaszol? Ő tipikusan hordozza a skorpió tulajdonságokat. Csak a "lélektani" dolgokra lennék kíváncsi, ha valakinek volt ilyen tapasztalata. Vagy az elutasítást nem tudja hogy tudtomra adni? Pedig tudja, hogy nem fogom amiatt utálni, vagy haragudni rá. Egyáltalán várhatom a válaszát?

Tudom egy kapcsolat nem az asztrológián alapszik. De általában a csillagjegyekhez tartozó "tulajdonságok" helytállóak - az én tapasztalatom szerint legalábbis.


Köszönöm az érdemi hozzászólasokat előre is! (de persze le lehet offolni is:))


2018. szept. 3. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A párom skorpió. Előttem 2 komoly kapcsolata volt. Az egyik lánnyal közös dontessel szakítottak,ezért a mai napig van hogy szívesen mesél a kapcsolatukról. A másik viszont nagyon csúnyán kihasználta és megcsalta. Őt nagyon megutálta. Ha ezt nézem,azt zudom mondani hogy ha nem bántottad meg lelkileg,akkor van remény.
2018. szept. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is voltam pont ilyen helyzetben, Skorpió férfiként, én megbeszéltem a hölggyel hogy ami egyszer nem ment, azt másodjára felesleges erőltetni.Lehet hogy arra vár hogy rákérdezz, ő mit akar.Vagy csak dilemmázik.
2018. szept. 5. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Megkérdezhetem a te csillagjegyedet? Én is arra tippelnék, hogy még lehet, hogy nem döntött. A skorpióknak a bizalom nagy dolog, még nem tudja talán, hogy megint adjon-e esélyt neked azután, hogy egyszer már szakítottál.
2018. szept. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jómagam szűz lennék! :)
2018. szept. 6. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!