Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Érdemes lenne-e megprobalnom...

Érdemes lenne-e megprobalnom egy kos jegyű férfival?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre,hogy mostanában azok,akik bejonnek nekem kulsore,azok mind kosok.

Én ikrek nő vagyok.

Nem tudom mennyire sikeres ez a párosítás,de parkapcsolatban egy olyan ferfit keresnék,aki domináns,erős, védelmező,tipikus kos.

A temperamentumuk is bejon és valahogy mindig kifogom őket.

Volt is egy kos régen,aki nekem nagyon tetszett,de sajnos nem ismerem őt.

Én egyébként ikrek létemre elég csendes, visszahúzódó vagyok,nem vagyok egy nagy beszédes.

Az aszcedensemre is ikreket adott ki.



2019. márc. 7. 23:10
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
0%

Ez csak egy tényezőtök, nem a teljes személyiségetek. Persze az előttem szólóak pont annyira hülyék mint te.

Egy matek képletben sem azt nézed, hogy egy halmazban vannak-e, na akkor tuti király, hanem ezernyi nézőponthoz, ezerszer ezernyi út, lehetőség.

Nem ismerünk se téged, se őt. Ha így működne, ahigy a kérdésedben van, kizárólag 24 féle ember lenne, akik teljesen egyformák, de még ez is hibádzik, hisz más időben és térben vannak, ami miatt megint más energiai ráhatást kaptak egész életükben.

Na mindegy.., tanuljatok egy kicsit, az élet nem ennyire együgyü, mint ti.

2019. ápr. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!