Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » KOS férfiként nagyon megbántot...

KOS férfiként nagyon megbántottam egy BAK nőt! Mi a megoldás a visszahódítására? Van remény?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 9. 09:50
 1/9 anonim válasza:
100%
Mivel bántottad meg?
2019. ápr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Ennyire hogy lehet unatkozni?
2019. ápr. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

Keress még egy kos férfit, és verekedjetek össze előtte.


https://www.youtube.com/watch?v=-UnNVEZc7Bg

2019. ápr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Bak nő? Ezt nem értem, a bak az hím.
2019. ápr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mivel bántottad meg?


Általában (és jegytől függetlenül) jó megoldás, ha őszintén bocsánatot kérsz - ha te voltál a hibás, beismered - majd hagysz neki egy kis teret, hogy lenyugodjon.


Várd meg, amíg ő keres téged.

2019. ápr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Tűzjegyűként mondom, hogy ne foglalkozz a bak nőkkel. Én is sokszor megbíztam bennük, de mindig csak táncoltattak érzelmileg, nagy színésznők. Nyilas nőkkel ismerkedj inkább, enyhe közös csiszolással nagyon jó kapcsolatod lesz velük, sokkal őszintébbek és megbízhatóbbak.32N.
2019. ápr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

A bak nőket semmivel sem lehet kiengesztelni, ha valamit eldöntöttek, akkor ahhoz akkor is tartják magukat ha később még számukra is nyilvánvalóvá válik, hogy rossz döntést hoztak. De már csak azért is végig csinálják. Mert eldöntötte...

Ezzel mondjuk engem vízöntőként a sírba lehet tenni... az én véleményem elég képlékeny, változó és csapongó. Hol ezt Hol azt gondolom, a kosok is picit hasonlóak csak nem ennyire szétszórtak mint mondjuk egy vízöntő.

De a bak nőket mindenki kerülje messziről.

Kivéve ha szűz vagy, vagy skorpió, vagy esetleg bika. Akkor esetleg...

2019. ápr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ebből mi lett? :D
2019. júl. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kosként soha nem adom fel!

4.hónap telt el, nincs kapcsolódási pont.

De közeleg a visszatérésem, meglátjuk! :)

2019. aug. 17. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!