Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyek azok a tulajdonságok...

Melyek azok a tulajdonságok külső belső, amik miatt a RÁK nők (25 - 45 éves koruk között nem tudnak elengedni egy fiút/férfit?

Figyelt kérdés
Gondolok én itt külső és belső tulajdonságokra. Válaszokat várom! Előre is nagyon köszönöm!

2019. ápr. 15. 00:19
 1/6 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Egészen biztos vagyok benne, hogy az én ideálom teljesen más, mint egy másik rák nőé.
2019. ápr. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Rák nőként nekem mindig az jött be, ha egy pasi nem játszott velem/ az érzéseimmel....

Külsőleg régen voltak ideáljaim. Pl. sötét v sötétebb haj, lehetőleg ne kék szem.... erre jött egy világosbarna hajú , kékszemű pasi, aki egyébként megfelelt az elsőként írt dolognak....Mit tehettem volna? hát megszerettem :) / ez volt15 éve! :) /

2019. ápr. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tislerics Máté ***** válasza:
17%

Az asztrológia áltudomány!


Az ember tulajdonságait a genetikai és a kulturális hatások befolyásolják. A bolygók mozgásának és a Földről látható csillagok elhelyezkedésének ehhez bizonyítottan semmi köze sincs.


Tudod civilizált emberek vagyunk. Nem a középkori sarlatánok és kuruzslók világában élünk... ideje lenne észbe kapni...

2019. ápr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A totálisan magabiztos fiúkat, akiket nem lehet irányítani, vagy inkább a papucs fiúkat , esetleg a kettő vegyületét kedvelitek jobban ?
2019. ápr. 16. 01:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Az en nagy problemam az rakkent hogy szeretek nyakig benne lenni a hulyesegbe es altalaban mindig nagyon szerencses valasztasaim voltak kapcsolatok teren! 😂 soha bem bantam meg semmit, mert a kozeli barataim hiaba mondjak, addig ugyse nyugszok mig fejjel neki nem megyek a falnak es a sajat hibaimbol tanulok!


Nalam nagyon kozkedvelt a “f@.szfej” kulsovel megaldott hapsi akirol leri hogy valami nem okes nala fejben...! 😂 Soha nem az egyszeru partnert kerestem, en sem vagyok az...

Tobb hapsim is volt aki (rol kesobb derult ki ismerkedesunk soran) hogy anya apa penzet kolti, iszik, kabitoszerezik, zullik, k...rvazik...!

En nem kedvelem az ilyet, es ezeket a dolgaikat jol titkoltak elottem, sot gondolom naivan annyira megkedveltek hogy mig mellettem voltak visszabb is vettek az effele eletmodbol! Csak ha hagyja az ember h kisertse a multja akar volt no tekinteteben sajnos eleg nehez tullepni rajta!


Viselkedesre nagyon szeretet ehesek voltak, annyibol nem csinaltak titkot h kedvelik a dekorativ dolgokat koztuk embereket is es engem is a kulsom fogta meg elsokent bennuk! En ezt bem tartom negativ tulajdonsagnak mert ki nem szereti a szepet es a jot... en szivesen szeretek vkit ha hagyja de ehhez feltetel nelkuli bizalom szukseges nalam... igy tudtammeg a sok baromsagaikrol is mert OSZINTEN elmondtak a hibaikat is..


Alapveto tisztelet a masik fele az h tiszteljen mint Not.... ebbe sok minden beletartozik amit szerintem felesleges reszleteznem...

Cserebe en is tisztelem mint ferfit es hagyom is h az legyen.. :)


Szex nalam a dobogon szerepel ha nincs meg az effele vonzodas nalam kuka ha meg langyi az agyban(na nem ugy h a fiukat szereti:)) akkor is..! Nalam semmi sem langyos vegketek embere vagyok vagy adok mindent es kapok mindent vagy vege..... koztes allapot nincs mert nalam az mindig csak problemakat okozott a sajat agyamban...


Talan ennyi... ha szeretnel irj es kerdezz szivesen alaszolok barmilyen kerdesedre ha segit

Egyebkent bika az aszcendensem.. es skorpio holdam van 5. Es VII. Hazam is skori:) ami a kapcsolatokat illeti.. nehez eset vagyok akit megnehezebb kiismerni...

2019. ápr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem a magabiztos, domináns férfiak jönnek be nagyon!
2020. márc. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!