Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rakok ti ezt mennyire figyelte...

Rakok ti ezt mennyire figyeltetek meg?

Figyelt kérdés

Barhol vagyok felkeltem az emberek figyelmet, erdeklodeset, tarsasagban szinte csak flortolni tudnak velem az emberek es ezt ugy ertem hogy mint baratilag, beszelgetni hulyeskedni nem...!(es ez szamomra zavaro mert lehet velem hulyeskedni is es nem csak ket mondat utan celokkal tuzdelve tovabb beszelgetni velem....)

Es nyiltan soha de soha nem kezdenek ki velem.. mindig csak azutan ha csak mi ketten voltunk vagyunk... es ugyanugy is kezelik a semmibol “mutatkoztam” be mindig a tarsasagnak csaladnak hogy en lettem a baratno az eleteben...

Exeimnek a baratai ugyanigy mind kikezdtek velem mar csak a azex miatt is, aztan mikor rajottek h ongolt rugtak kerulni kezdtek! Pedig nem haragudtam sose rajuk es sz@.r kavaro sem voltam soha tudtam h hapsik meg milyen vilag van miert ne probalkozna be... soha nem mondtam vissza exeimnek sem ha epp a legjobb baratjuk maszott ram. Baratnoknel detto volt ilyenre pelda h a hapsijuk ram nyomult sajnos.


Ez miatt a semmibol valo berobbanasombol allandoan indokolatlan b@.szogatasnak voltam kiteve nok reszerol foleg. En sem elem nyiltan a maganeletem megis oket ez zavarta....


Legtobb volt exemnek az volt a problemaja h nem birt kiismerni vayy lehet nem is akartak.....


Skorpio az aszcendensem... ha ez szamit de en most kifejezetten a rakokra lennek kivancsi akik ezt tapasztalhattak e vagy ez horoszkoptol fuggetlen es az en magam baromsaga e...?!


2019. máj. 16. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Rák az aszcendensem, bak a napjegyem, nő vagyok. Volt már pár skorpió aszcendensű férfi, akivel konkrétan semmire sem jutottam :D De mindig megtalálnak a skorpiók.

Leveleztünk baromi sokáig, nyenyeregtek, hogy velük mennyi szar dolog történt, ó igen, persze kivel nem, üdv a klubban ez az Élet!

És nem lett semmi sem belőle, hiába hallgattam őket türelmesen, próbáltam legalább valami előrelépést kicsikarni.

Most van egy barátom, benne is van valahol mélyen skorpió, de ő legalább jó fej és nagyon jól kijövünk egymással.

Amit én tapasztaltam és olvastam. A skorpióknak a múlt vagy jelenlegi életből való, vélt vagy valós sérelmüket, fájdalmukat kell feldolgozniuk, különben rámegy az életük.

Akiket én ismertem, ott azért voltak kemény dolgok, szülők korai halála, nevelőotthon, feleség betegsége, gyermek halála, de... ezeket kell tudni feldolgoznia. Nem könnyű, egyértelműen.Valószínűleg neked is van sok a válladon, a rákok pedig érzékenyek a "fájdalomra" és gyógyítani próbálják ösztönösen. Mert ilyenek vagyunk :)

Remélem, hogy tudtam segíteni.

2019. máj. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

Egy tipikus Rák nő olyan mint egy rejtély. Naívnak , kislányosnak , de közben csábítónak látszik sokszor ( főleg fiatalabb korban) , ezzel fogja meg úgymond a férfiakat. Aztán mikor azok begerjedvd rámásznának, szemlesütve közli, hogy dehátnemisúgygondoltam.....( és az esetek többségében tényleg nem, mert tartós és mély érzelmekre vágyik )

Nagy türelem kell a kiismerésükhöz, de ha valaki elég kitartó egy igazi, nagyon szeretnitudó, kedves, a párjáért mindent bevállaló, házias nőt ismerhet meg személyében :)

/ és a nők erre a kislányos kacérságra féltékenyek, de igazából a Rákok nagy része se megcsalatni se megcsalni nem akar senkit/

2019. máj. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2-es!

Az első válaszoló vagyok. Pont így jellemzett a barátom :D

Jól mondtad.

2019. máj. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!