Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A születési horoszkópban hol...

A születési horoszkópban hol történik utalás a halálra, vagy a tartós párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék arra hogy egy születési horoszkópban honnan lehet kiolvasni az adott személy halálát, vagy tartós kapcsolatát.

Illetve mennyire aggasztó ha az Északi Csomópont 17 fokra áll az ikrek jegyében, a tizedik házban. A dolgokat tetézi hogy a Szaturnusz-Merkúr-É. Csomópont együtt állnak (Merkúr az uralkodó), illetve sok a nehéz fényszög.

Kellene-e emiatt aggódni?


2019. máj. 18. 00:38
 1/2 anonim ***** válasza:
38%
Ilyen hülyeség miatt ne aggódj!
2019. máj. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%

Tartós párkapcsolat: 7.ház, Mérleg analógia.

Halál: 8.ház, Skorpió analógia.


"Illetve mennyire aggasztó" Semennyire, nem érdemes aggódni.Miért volna aggasztó?


Sok a nehéz fényszög?Helyes, az nagyon jót jelent.Ugyanis azok szükségszerűek és óriási dinamizmust adnak, azok mentén lehet a legnagyobbat fejlődni és emelkedni szellemileg.Nekem Szaturnusz-Hold kvadrátom van, életem legjobb fényszöge!Miért?Mert meg tudtam haladni önmagam általa.Mióta pedig meghaladtam már nem tényező, hanem támogató erő.


"Kellene emiatt aggódni?"


Semmit sem "kell".A kell és a muszáj erőszak.


Ha a Merkúr az uralkodó és az Ikrek nem az első ház akkor kizárásos alapon Szűz lesz az aszcendens.Érdemes lenne dolgozni a kishitűségeden és a félelem kondicionáltságodon.


A halálról:


Skorpió minőség, a nyolcas ház területe.Egy ember életében több ilyen kilépési pont van, az asztrológia pedig nem jóslás.A halál milyenségéről általában a nyolcas ház jegye amiben kezdődik, amilyen bolygó áll benne, ura és annak helyzete és ezek fényszögei árulkodhatnak.Viszont simán meghalhatsz máshogy is, ha például generálsz magadnak egy jó kis Rák betegséget.Igen itt a betegség utal a Rák archetípusra is, érzelmi elfojtások, családi problémák, daganat.



Szaturnusz-Merkúr: Reflejtálj a pesszimizmusodra, sütnek a szavaiból, ez egy fejlődési potenciál. :)

2019. máj. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!