Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ti hisztek a horoszkópokba?

Ti hisztek a horoszkópokba?

Figyelt kérdés
Rengeteg olyan ismerősöm van akinek ugyanaz a horoszkópja mind nekem, mégis teljesen mások vagyunk. Ráadásul elég ciki hogy férfiként a szűz jegyben születtem, egy kicsit emiatt is úgy vagyok vele, hogy nem érdekel.

2019. máj. 29. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
6%

Eddig teljes mértékben igaz volt a horoszkóp, a sajátom is beleértve.

Készítettem már horoszkópot màs személyeknek is, nem tévedtem eddig, maximum kissebb-nagyobb eltérések voltak.

A teljes horoszkóp nem csak azt tartalmazza hogy a Szűz jegyében születtél, ez félrevezető és pontatlan. Ez csak egy dolog, sok más van még amit még kell nézni.

2019. máj. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
70%

Igen, hiszek. Sajnos pont ugyanolyan vagyok, mint amilyennek a Skorpiókat leírják (nem túl fényes színben tüntetnek fel minket).


Egy skorpió lány.

2019. máj. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Annyira nem veszem komolyan, de pl ha magazinban irnak valamit a horoszkopomról, akkor azt szeretem elolvasni :D

Amugy én vízöntö vagyok és a kollégam mondta, hogy a vízöntök nagyon beképzelt népség -.-

Amig ilyet nem hallasz addig nincs gáz :D

20 éves lány ként, hidd el egyáltalán nem érdekel, hogy migyen csillagjegy vagy - meg mást se :D

2019. máj. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
milyen *
2019. máj. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Persze.

A világ összes horoszkóp fajtájában, egyszerre.

Ha ellentmondanak egymásnak, mindíg a kedvezőbbet veszem figyelembe.

2019. máj. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Röhögni egyet néha elolvasom. Kivéve amikor olyan mint a kiskegyed hogy az én szülinapomat kegyesen kihagyja.

Aki komolyan hisz a horoszkópokban az tudatlanul aszerint viselkedik. Ennyi.

2019. máj. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. máj. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy dolgot tisztázzunk: Horoszkóp nem egyenlő asztrológia


Asztrológia a csillagok állásával foglalkozó tudomány, azzal állapítja meg a személyiséged, hogy születésedkor melyik bolygó hol állt.


Horoszkóp ellenben, mind nyomtatott mind elektronikus formában egy humbug, az Asztrológia lefölözése.

2019. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
#2 Igen Minket(Skorpiókat) tüntetnek fel a legrosszabb színben, mintha mi lennénk a halál hozói, habár aki ismer az tudja, ha dühös vagyok ott kő kövön nem marad.
2019. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%

#2-#9


Átérzem :'D

Minket senki se szeret xd

2019. máj. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!