Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mik a tapasztalaitok skorpió...

Mik a tapasztalaitok skorpió csillagjegyű emberekkel?

Figyelt kérdés
2019. júl. 10. 16:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen.Egy barátom van,vele tökéletes összhangban vagyunk,sokszor zenélünk együtt,motorozunk stb.,soha egy rossz szó nem hangzott el közöttünk,mivel kedvelem,és ő is engem,lassan 40 éves barátság.Másokkal meg abszolút nem foglalkozom,így véleményem sincs senkiről,főleg ismeretlenül.
2019. júl. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
36%

Hello, Szia Én skorpió vagyok!

Üdvözlök mindenkit!


Elnézést kérek mindenkitől,de attól még hogy valaki skorpió nem biztos, hogy skorpió:P


Pl az egyik exem skorpió volt egy igazi, faszk.lap, meg is csalt és a képembe hazudott.:D


Apukám skorpió volt, az egyik legjobb ember a világon,önzetlen,szeretettejes, mint egy igazi angyal.


De találkoztam már több skorpióval is valaki eltévedt az úton.

Én true true skorpió vagyok az az az aszcendensem is az.

Vannak negatív és pozitív skorpiók, mindenki maga döntse el melyik az.



- Játszadoznak - Maximum azzal akik megbántották

Én nem szoktam játszadozni, szerintem felesleges megtorlás.


- Manipulátorok - Ha nagyon komoly érvünk van rá

Nem szoktam manipulátor lenni, mindig a szeretteim akaratát akarom beteljesíteni és inkább nekik akarok jót, mint magamnak.


- Ítélkezőek,lenéző: ABSZOLÚT nem igaz, én vagyok a legempatikusabb és legmegértőbb ember, akivel valaha találkozott bárki.:)


Erős jellem,kitartás, nem áll meg addig amíg a céljait nem éri el.


Családközpontúság


Mindent a szeretteiért, bármit képes megtenni értük. A bármi az nem kifejezhető fogalom.


Elég laza vagyok, ennél lazább már csak holtan lehetnék:D


Nincs mindig igazunk, legalábbis én meghallgatom mások érveit is és elfogadom ha hibáztam, belátom és bocsánatot kérek.


Ha valaki ad valamit, akkor azt 100x milliószor többször akarom visszaadni.


Sokat jelentenek a szavak


Sokszor újjászületünk,új karakterré vállunk


Általában extrémek vagyunk


Nem szoktam ideges lenni, mert harmóniában élek magammal


Vicceskedő jellem vagyok


Az ágyban és a szerelemben maximális erotika és szenvedély kimutatása :D


DE HŰSÉGES VAGYOK! MINDENEK FELETT!


Magának való, magányos farkas, szeret elvonulni a világ szeme elől


De azért még is ott van a karizmatikus megjelenése, amely állandóan igézi a szempárokat


Ha gazdag vagyok nem szállok el magamtól, nem nézek le senkit, a munkája, a testalkata, a kora, a külseje miatt.


Nagyon nehéz kihozni a sodromból, de ha sikerül akkor igazi démonná tudok alakulni.:D


Nagyon érzelmes vagyok, de néha kemény erős férfi


Féltékeny, csak bizonyos esetekben


Nem szeretek veszekedni


Nem vagyok bosszúálló


Kreatív,Ötletgazda


Sok mindenhez ért


Gyakorlatias


Intelligens


Hamar feltalálja magát


Gyorsan tanul


Mindenben jó


A barátom nap mint nap csodálkozik, hogy mennyire empatikus, és jó ember vagyok, tehát nem magamról állítom be a pozitív képet, hanem azt mondom, amit a külvilág mondott rólam.:D Családomban is egyébként utálnia kellene mindenkinek,de az a helyzet, hogy mindenki velem akar lógni:D


23/L

2019. júl. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Laylah ***** válasza:

A napjegy nem sokat mond önmagában, így nem lehet az összes Skorpió jegyűre ugyanazt vonatkoztatni. A tipikus skorpiók viszont olyanok, mint a tüzes víz (és itt nem a pálinkára gondolok :D ). Én tipikus Halakként imádom őket, mindig vonzott a társaságuk, mivel pont az én jegyem ellentétes jellegét képviselik. Én passzív vagyok, ők aktívak, energiával teliek, és szükségem van erre, hogy ne ragadjak le egy ponton az élet bármely területén, hogy elmozdítsanak az origómról.

Akikkel én találkoztam (mondjuk az egyikük Szűz jegyű volt, de annyira erős Skorpió aszcendenssel, hogy inkább volt egy tipikus Skorpió, mint Szűz), azok nyitottak, könnyen barátkoznak felszínesen, de mélyebb barátságokat is viszonylag gyorsabban kötnek (hozzám képest mindenképp). Szeretnek beszélni, beszélgetni, a szó jó értelmében játszmázni (ez alatt leginkább a flörtölést értem), szeretnek magabiztosnak látszani minden helyzetben, mindig tenni valamit, menni valahova, utazni, és azt hinni, hogy mindig igazuk van, hacsak érvekkel be nem bizonyítják nekik, hogy nem úgy van. Szeretik élvezni az életet, bár az élvezet tárgya különböző lehet: alkohol és bulik, flörtölés és szex, vagy utazás és élményhajhászat; ezt leginkább már az illető igény- és anyagi szintje, intelligenciája dönti el.

2019. júl. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Zárkózott, makacs, harcos, ha szeret valakit azért a végsőkig harcol, elvont, manipulatív, önfejű, az érzései után megy, türelmetlen, hirtelen haragú, okos, spirituális, remek csábító, mindent megkérdőjelez-mindennek a gyökerét kutatja, művész lélek
2019. júl. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a sztereotípiákat.

Amiket elöttem felsoroltak páran, egy kissé nárcisztikus személyre utalnak. Persze ha skorpió a csillagjegyük, könnyű ráfogni arra, hogy azért olyan mert skorpió. Holott az összes többi csillagjegy között találhatunk rengeteg hasonló karaktert, csak ugye ők nem azért olyanok amilyenek, mert skorpiók. Szerintem kevés valóság alapja van a horoszkópnak. Lehetséges hogy valamennyi van, de egy ember személyisége ettől jóval több dologtól függ. Én is skorpió vagyok, békés, barátságos, empatikus és nyugodt természetű, aki könnyen megtálalja bárkivel a közös hangot. Társaság kedvelő mégis introvertált, (magamról és az érzeseimről még a hozzám közelállóknak sem szoktam beszélni). Sokszor határozattlan, és befolyásolható. Kicsit lassú és kimért. Nehezen tudnak megsérteni, általában lepereg rólam minden negatív megnyílvánulás. 😃

Ilyen jellemzőket nem sűrűn akasztanak erre a csillagjegyre.🙂

2019. nov. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!