Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az Őrangyalom akarhat üzenni?

Az Őrangyalom akarhat üzenni?

Figyelt kérdés
Találtam az asztalom közepén egy apró, hófehér tollat. Erre eddig még sosem volt példa, de valahogy úgy érzem, hogy az Őrangyalom akar nekem üzenni valahogyan. Ez létezik? Valaki tapasztalt hasonlót?
2019. aug. 1. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

Az őrangyalod, mert neked 1 van, azt mondja, nem ő akart üzenni. Többet nem kérdezősködtem.


Amúgy létezhet. Nekem a lányom angyala jelelgetett az elején.

2019. aug. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%
Nem léteznek őrangyalok. Nincs is mitől megvédjen bármilyen őrangyal, mert végső soron semmi sincs veszélyben. A fizikai világ csak egy illúzió. Az egyes válaszoló pedig egy elmebeteg.
2019. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ******?! ***** válasza:
20%
Az őrangyalodnak hullik a tolla. Ezt akarta üzenni neked.
2019. aug. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Toboz111 ***** válasza:
85%

Igen. Sok minden létezik ami szemmel nem látható, de mégis hatással van a világunkra.

Ki mit hogy nevez el, hogy tud elfogadni az egyéni. Őrangyal, égi segítő, angyali, tündéri energiak entitás, szellemlény, fénylény...

2019. aug. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudod, ha elkezded nézni a jeleket akkor láthatod..


Nyilván nem ott ahol 100 galamb van.


Mióta figyelem azóta rengeteg tollpihét láttam, általában meg kell figyelni, hogy milyen színe van. És milyen érzéssel tölt el ha ránézel?


Nekem a leglehetetlenebb helyeken is előfordult már.

Pl a boltban a pénztárnál. A barátom homlokán.

Az ágyamnál (nincs is olyan párnám egyébként)

És rengeteg helyen az utcától kezdve bárhol vagy már 200-at láttam az biztos.

2019. aug. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!