Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álom, mit akarhat...

Visszatérő álom, mit akarhat üzenni?

Figyelt kérdés
Tegnap is és ma is azt álmodtam hogy az alapiskolában vagyok. Mindenkinek a táblához kellett mennie, hogy együtt az osztállyal kiszámoljon egy egyenletet. Véletlen nem vették észre, hogy én nem voltam a táblánál még, és én örültem ennek. Mindig visszatér ez az álom, hogy visszakerülök az alapiskolába, akaratom ellenére. És végig kell szenvednem az órákat. Tudom, hogy csak akkor szabadulok, ha vége a tanítási napnak, mert csak akkor engednek ki a kapun. A múltkor azt álmodtam hogy nem tudok kijutni az iskolából- szóval ugyancsak erről szólt. Megint máskor, ezek előtt azt álmodtam, hogy iskolában vagyok és nagyon rossz érzés volt, mert nem értettem mit keresek ott, hiszen már rég elvégeztem az alapiskolát. És mindig szabadulnék el onnan, mennék haza de nem tudok.

2019. júl. 31. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szereted az olyan kötötségeket melyek számodra nem szabadválasztás. Lehet ez is. Legközelebb próbálj meg nem elmenni,elmenekülni ha újra álmodnád... A valóságban ez mit jelenthet...pfff nem tudom, de aki ért az álmok megfejtéséhez az tudna neked pontosabb választ adni. Nekem ennyi sikerült bocsesz.🙂
2019. aug. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
20%
Senki sem ért az álmok megfejtéséhez, kedves 1-es. Ugyanis nincs mit megfejteni rajtuk. Nincs üzenetük, jóslásuk.
2019. aug. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
# 2 Óriásit tévedsz. Az álmoknak valóban nincs semmi mondanivalójuk, kivéve a visszatérő álmoknak. Valahogy fel kellett tenni a kérdést, most épp így fogalmaztam meg, hogy mi a jelentése, vagy üzenete az ugyanaz. És igenis van jelentőségük, ha nem hiszed akkor ne hidd. Ez a te dolgod, nem az enyém! Sokan kötekedni jönnek fel sajnos erre az oldalra, már csak kevesen akarnak rendesen válaszolni. Ha rajtam múlna az összes kötekedő idelátogatót letiltanám innen.
2019. aug. 1. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!