Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valakivel történt már bármifél...

Valakivel történt már bármiféle meg magyarázhatalan történés amit őrangyalhoz kötött?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék hogy van-e olyan itt akivel történt vagy akár egy ismerősével olyasmi történés ami őrangyalhoz vagy bármi féle ezotérikus dologhoz köthető. Csak pusztán kíváncsiságból mivel rengeteg ilyesmi sztorit olvasni a neten.
2019. aug. 2. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Egyszer, villamoshoz futottam. Nem tudom miért, de nem is figyeltem , hogy forgalmas autóüton kell átmennem, teljesen elgondolkodtam valamin.Szaladtam hát, erre egy autó ( nem viccelek!!) kb.3-4 cm re fékezett be előttem . Ha akkor nem az őrangyalom volt, akkor semmi. Simán elüthetett volna, vagyis inkább ennek volt nsgyobb esélye.


Illetve pasim vezetés közben egyszercsak halotta hogy “vigyázz!!” Erre kb. 5 masodpercre kezdtek egymásbacsúszni az autók, de ő félre tudta kapni a kormányt.


Ezek szerintem angyali besegítések.

2019. aug. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Nem értem, hogy a magyarázhatatlan, miért lenne őrangyalhoz köthető..., hisz akkor magyarázva van.


Továbbá azt se értem, az őrangyalos téma, hogy köthető az ezotériához. De ez már az én tudás hiányom valószínűleg. Nem tudom, mi az ezotéria.

2019. aug. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, most válaszoljak-e, mert magyarázhatatlant kérsz, vagy őrangyalosat... ://
2019. aug. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó, tudom. Elég hülyén fogalmaztam :D
2019. aug. 2. 20:01
 5/6 ******?! ***** válasza:
56%
Egyszer megmentettem az őrangyalomat, aztán felmondott.
2019. aug. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#5 LOL :D


van rólam egy fotó ahogy sámliról zsákolok 3-4 évesen, lábúj hegyen a sámli szélén, oké lehet csak a fotón nem estem pofára, az nem derült ki.

de egyszerűen az hogy élek? iszonyúakat zakóztam anno;

nem tört be a fejem mikor öcsém kupán vágott 40mm-es acél csapágygolyóval;

a leeső kés nem állt a lábamba pedig mindent megtettem érte (alárúgtam);

felrúgott egy ló, és csak könnyen zúzódtam;

és nem késeltek meg ...stb

Szóval vagy létezik, vagy elég sokat dekkol nálam a Szerencse.

2019. aug. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!