Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek előző élet létezik?

Szerintetek előző élet létezik?

Figyelt kérdés
Sokszor érzem úgy hogy már volt férjem, családom, közben csak 16 éves leszek. Most akkor mi van ilyenkor?
2010. júl. 13. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sztem létezik.
2010. júl. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Én betegesen féltem a villámtól. Egyszer elmentem egy látnokhoz és rákérdeztem, mitől lehet. Visszament az előző életembe. De nem hipnotizált, csak megfogta a kezem úgy nézte meg, mi lehet az oka. Azt mondta Egyiptomban férfiként éltem, volt két ikerfiam, és belénkcsapott a villám, mind a hárman meghaltunk. A fiúk a kezemben voltak. Érdekes amióta ezt mondta nem félek fele annyira sem a zivatartól, sem a villámlástól.
2010. júl. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Létezik. Nem kérdeztél semmi konkrétat, tehát ennyi a válaszom.
2010. júl. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem létezik.Eddig még senki sem tudta logikusan,ésszerűen,hihetően elmagyarázni hogyan is lehetséges.Az, hogy "érzel" dolgokat még nem jelent semmit.Például én azt érzem,hogy te h.ülye vagy,de te ezt úgysem hiszed el.
2010. júl. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is van.
2010. júl. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy működik de én hiszek benne, hogy halálunk után többször visszatérünk ide. De az is lehet hogy úrlények leszünk :P

Viccen kívül szerintem van élet más bolygókon is, és azon gondolkodok, hogy ha valaki emberként él, az lehet-e űrlény utána? Mert szerintem lehetne... de ez bizarrrrr :S

2010. júl. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!