Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha megtanulnám a lucid álmodás...

Ha megtanulnám a lucid álmodást, és elkezdenék zongorázni tanulni, lehet, hogy megjelenne egy dalnak akár az alapja (ihlet) álmodás közben, amit utána papírra vetnék, mielőtt elfelejtem?

Figyelt kérdés
Létezhet ilyen? Érdekel a lucid álmodás, de akaratlagosan soha nem sikerült, sajnos. (még) A zongorázás a másik, ami érdekel. Lehet ötvözni?

2016. jan. 20. 20:35
 1/5 Legoman ***** válasza:
Egy próbát mindenképp megér. :)
2016. jan. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Neked van tapasztalatod lucid álmodásban? :)
2016. jan. 20. 20:48
 3/5 Legoman ***** válasza:

Nem nagyon alkalmaztam még.

Tudatos álmodásban már volt részem sokszor.


Azért írtam, hogy egy próbát megér, mivel álomban kreatívabb vagy, mint éber állapotban.

Ott jön, ami jön. Nem erőltetsz semmit, a képzelőerőd határtalan, amit rögtön meg is tudsz valósítani.

Nekem mikor ihletre van szükségem vagy kreativitásra, akkor az agykontrollt alkalmazom. Alfa szinten szoktam ugyanazt elérni, mintha tudatos álmodást használnék. Ráadásul könnyebben elérhető bárhol. :)

Az álmot hagyom, hogy feldolgozza az aznapi eseményeket, érzéseket.

2016. jan. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

működik a módszer. De nagyon nehéz.

Van egy nehézség amit nem fogsz tudni legyőzni könnyen.

2016. jan. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És mi az a nehézség? Megtanulni ezt nehéz?
2016. jan. 21. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!