Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki segitsen. Jo dolog ha...

Valaki segitsen. Jo dolog ha meg tanulom a tudatos almodast?

Figyelt kérdés
Azert szeretnem megtanulni mivel sokszor almodom hogy nemtudok mozdulni sem megszolalni es ugy erzem valaki van ott es az csinalja velem . Minden ugyanugy tortenik velem az almomban uyanugy fekszek sotetvan es olyan rosz erzes van bennem. Segitsetek mut tudok teni?

2015. máj. 24. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jó dolog, tanuld meg és sokkal jobb lesz este lefeküdni, hogy tudod nem történhet semmi olyan :-)

Én pont az éjjel álmodtam azt, hogy valamiért bújkálnom kell, de mindig megtaláltak. És mikor sarokba szorítottak, egyszercsak csettintettem egyet, és szörén szálán eltüntem onnan. :-) Tök jó volt megmemekülni :D

2015. máj. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha leakarod küzdeni a félelmeid akkor menj a félelmedbe,éld át.Amikor felkelsz sokkal egészségesebb tudatszinten leszel.Igaz az a pár perc nagyon rossz lehet.Ez ilyen agykontrollos gyakorlat.Nézd meg Youtube-n:Félelem leküzdése.(valami ilyesmi volt)


A tudatos álmodás nagyon jó és lehet nagyon rossz is.Attól függ,hogy milyet akarsz álmodni.Legtöbb esetben nagyon jól érzed magad benne.Amikor ott voltam beleharaptam egy hamburgerbe és elképzeltem az ízét,hogy sokkal de sokkal finomabb az álomban.És így is lett.Voltak rossz pillanatok de tudtam,hogy semmi bajom sem származhat.Pl:megjelent előttem Bloody Mary.Éreztem kis félelmet de azután eltüntettem.


Szerintem a rossz álmok elől ne menekülj.Én minden este elmondok 1 imát és amikor alszok,legtöbbször nevetek.:D

2015. máj. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
inkább tudatosan élni kellene megtanulni
2015. máj. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az en almom nem ertem mindegyik ugyanazom az alapon van tudok gondolkodni ugy ertem hogy mondom magamban hogy mar megint kezdodik es ugy kezdodik hogy probalok kiabalni hogy segitsenek vagy probalok fel alni vagy mozdulni de mem tudok ... mar ilyen fekete alakot is lattam nem egyszer ... sirva ugortam fel.. es ezerrt nem tudom mit tegyek ...
2015. máj. 24. 12:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Paralízised van.Keress egy orvost vagy olvass a témában.Nekem is volt 1x ilyen.Tudok tanácsot adni ha akarsz.:) (priviben)
2015. máj. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, ha tudatosan álmodok, akkor reggel fáradtan ébredek fel. Nem tudom kipihenni magam rendesen. Ezért nem is szeretem. Bár aztán lehet másnál nem így van.


Szerintem is alvási paralízised van, de olyanról még nem hallottam, hogy ezzel orvoshoz kellene fordulni. Azt olvastam róla egyszer, hogy ez ált. akkor van, ha háton fekszel és rosszul van megtámasztva a fejed (hátracsuklik kicsit). Mások szerint csak a kialvatlanság, szellemi fáradtság okoz ilyeneket...Ki tudja.

2015. máj. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy rossz álmoknál viszont jól jön a tudatosság. Én megtanultam "tudatosan" felébredni. Ha rosszat álmodok, tudom, hogy ha felfele nézek akkor felébredek (csak a szememmel, fejemet nem mozdítom). Ilyenkor automatikusan kinyílik a szemem és már ébren is vagyok. Jó persze ehhez sokat kell gyakorolni :D
2015. máj. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom valojaban mitol is lehet es igen lehetseges a paralizisem van de ez mitol alkul ki?
2015. máj. 24. 12:56
 9/10 anonim ***** válasza:

[link] Itt mindent leír a paralízisről. Nekem is nagyon sokszor van alvási bénulásom. Ma reggel is volt,ahogy visszaaludtam. Mivel csak a tested merült álomba és Te még ébren vagy, tudatosan cselekszel és gondolkodsz,nem a tudatalattid irányít. Ez nem egy sima álom. Tenni sajnos ,hogy jobb legyen amikor már "bénult" vagy,nem lehet. Maximum mondogatod magadnak,hogy nincs semmi baj és ez csak hallucináció. Tudom,nagyon életszerű ,ami körülötted zajlik,szóval ez nem segít túlságosan sokat. Viszont nekem már sikerült magamat egyszer vagy kétszer felriasztanom még mielőtt jöttek volna a "szellemek". Érezem,hogy már csak nehezen tudok mozogni.

Magából az alvási paralízisből orvos segítségével ki lehet gyógyulni ,de lehet,hogy csak annyi a baj,hogy a hátadon fekszel vagy a fejed nincs egy szintben a testeddel,valamivel lejjebb van.

2015. máj. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Éreztem , itt mindent leírnak..*


Írok privátot ,rendben? ((:

2015. máj. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!